Letní pohár / Pňov-Předhradí


kategorie: Muži
13. 8. 2016 - 14. 8. 2016

Poznámka 8. 8. 2016: Hlavní soutěž je pro 24 dvojic, nikoli pro 16 dvojic.

Poznámka 9. 8. 2016: Kvalifikace začne na v 15:00 na 3 kurtech.

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 40.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 40.00
2 Martin Bárta Beach Service club z.s. 36.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 36.00
3 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 32.00
4 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00
5 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 24.00
5 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 24.00
7 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 20.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 20.00
7 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 20.00 Dominik Fořt VK Ostrava, s.r.o. 20.00
9 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 16.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 16.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 16.00
9 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 16.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 16.00
9 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 16.00
13 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 12.00
13 Michal Valík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Jan Kupčík 12.00
13 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.00
13 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00
17 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 8.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 8.00
17 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 8.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 8.00
17 Aleš Kala 8.00 Radek Magrla BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 8.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 8.00
17 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 12.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 8.00
17 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 8.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 8.00
17 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 8.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 8.00
17 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 8.00 Jaroslav Choutka TJ Energetik Chvaletice z.s. 8.00
25 Jakub Hušek Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 4.00 František Vtípil Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 4.00
25 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 4.00 Milan Bartl BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018