Halové mistrovství ČR / Praha, Pankrác


kategorie: Ženy
1. 4. 2017 - 2. 4. 2017

Online rozpis utkání a výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15kWRp4tEIdzW92XVtWTnue8-64Fri_sfBx2FbJVqhJ4/edit?usp=sharing 

30. 3. 2017: Hlavní soutěž se bude hrát v sobotu na 6 hracích kurtech. Vloženy aktualizované propozice turnaje.

21. 3. 2017: Z důvodů nenaplněné kapacity hlavní soutěže v termínu standardní uzávěrky přihlášek je kvalifikace zrušena.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00
2 Ida Sinisalo FIN 45.00 Nina Ahtiainen FIN 45.00
3 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 40.00
4 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00
5 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 30.00
5 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
5 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 30.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 30.00
5 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00
9 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 20.00 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 20.00 Elizabeth Adenubiová TJ Slavoj Břevnov 20.00
9 Silvia Poszmiková SVK 20.00 Ľubica Šipošová SVK 20.00
9 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 20.00 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 20.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00
9 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
9 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 20.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 20.00
9 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00 Marie Reiterová Volejbalový klub Rokycany 20.00
17 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
17 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 10.00 Kristýna Posltová 10.00
17 Jana Šimanicová SVK 10.00 Magdalena Kováčiková SVK 10.00
17 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 10.00
17 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 10.00 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 10.00
17 Markéta Majdáková 10.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
17 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 10.00 Veronika Vraná Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 10.00
17 Tereza Petrová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 10.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00
25 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 5.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 5.00
25 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 5.00
25 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 5.00 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00
25 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 5.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00
25 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 5.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 5.00
25 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Bára Skopalová SK HAMR, z.s. 5.00
25 Klára Trunečková VSK ČVUT Praha z.s. 5.00 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 5.00
25 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Klára Konýčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018