Halové mistrovství ČR U22 / Praha, Pankrác


kategorie: Muži
15. 4. 2017 - 16. 4. 2017

Kvalifikace se hraje v pátek 14. 4. od 9:00 na Beachklubu Pankrác.

Turnaje se smí zúčastnit hráči narozeni 1. 1. 1996 a později.

Update 14/4: vzhledem k nízkému počtu dvojic se bude hrát systémem H24 (24 teamů, 2KO). Pořadatel nabízí i možnost dohrávek o umístění, tj. zápasů pro každého bude dostatek.

Online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ApqekKiVwp5L0_ngKEXxN2_RHLd4tR00OwvR0AUKa0I/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
2 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 21.00
5 Petr Sixta Beachclub Strahov, z.s. 18.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 18.00
5 Jakub Jarošík USK Slavia Plzeň, z.s. 18.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 18.00
7 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00 Tomáš Dlouhý Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00
7 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 12.00
9 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00 Jakub Váňa "SK Prosek Praha" 12.00
9 Radek Suda VK Dukla Liberec 12.00 Adam Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Michael Kovařík VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 Martin Farář 9.00 Matouš Pčola 9.00
13 Tomáš Balický Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 9.00 Jan Charvát VK Lvi Praha, z.s. 9.00
13 Jan Bíl Beachpoint z. s. 9.00 Oskar Hofman Beachpoint z. s. 9.00
17 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 6.00
17 Tomáš Kaloč Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 6.00 Jakub Vašut Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 6.00
17 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 6.00
17 Jakub Maršál Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Filip Týc 6.00
17 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018