Halové mistrovství ČR U22 / Praha, Pankrác


kategorie: Ženy
15. 4. 2017 - 16. 4. 2017

Kvalifikace se hraje v pátek 14. 4. od 9:00 na Beachklubu Pankrác.

Turnaje se smí zúčasnit hráčky narozené 1. 1. 1996 a později.

Online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1I8PA8vXwbMWBq3aCZI3eAIZFaIRo9a-nST1pTjzpufI/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 27.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 24.00 Anna Fauová Sportovní klub Meteor Praha 24.00
4 Kateřina Svobodová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 21.00 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 21.00
5 Markéta Majdáková 18.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
5 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
5 Patricie Rozsypalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00 Natálie Szep Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 18.00
9 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 12.00 Veronika Vraná Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
9 Daniela Hárovníková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 12.00
9 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
9 Lucie Hinková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Kateřina Havrlantová VSK ČVUT Praha z.s. 12.00
17 Karolína Vaňková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.00 Lucie Juračková Volejbal Tábor, z.s. 6.00
17 Ela Bedrníková Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Eva Škorvánková Beach Service club z.s. 6.00 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 6.00
17 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 6.00 Jiřina Kubešová TJ JUNIOR Brno, z.s. 6.00
17 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Kristýna Posltová 6.00
17 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 6.00
17 Veronika Kašparová 6.00 Radka Horáková 6.00
17 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.00 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 6.00
25 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 3.00 Kristýna Romová 3.00
25 Tereza Balonová Beachklub Ládví z.s. 3.00 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018