Destro Cup Letní pohár / Kladno


kategorie: Muži
6. 5. 2017 - 7. 5. 2017

update 4.5. 23:30

  • po odhláškách zbylo v kvalifikaci 7 dvojic, což odpovídá systému Q7 (první 3 postupují rovnou, zbylé 4 dvojice hrají o 3 postupová místa systémem 4-7, 5-6, L1-L2)

 

Online výsledky (hl.soutěž)

update 8.5.

  • výsledné body budou doplněny co nejdříve - je třeba opravit chybu ve VISu

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Martin Lébl Praguevolleyballgames klub z.s. 30.00
2 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 27.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 27.00
3 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 24.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00
4 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 21.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 21.00
5 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 18.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 18.00
5 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 18.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 18.00
7 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 15.00
7 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 15.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00
9 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00
9 Tomáš Biječek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00 Michal Paul Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00
9 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.00 Jiří Medlín Prague beach team, z.s. 12.00
13 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 9.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 9.00
13 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 9.00 Milan Moník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 9.00
13 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 9.00
13 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
17 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00
17 František Knobloch Prague beach team, z.s. 6.00 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 6.00
17 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00
17 Martin Farář 6.00 Matouš Pčola 6.00
17 Jan Bíl Beachpoint z. s. 6.00 Oskar Hofman Beachpoint z. s. 6.00
17 David Hroníček Prague beach team, z.s. 6.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 6.00
17 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Martin Kočka VK Lvi Praha, z.s. 6.00
25 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 3.00 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
© ČVS 2015-2018