Texoll Letní pohár / Olomouc


kategorie: Muži
20. 5. 2017 - 21. 5. 2017

Kvalifikace bude odehrána na 2 kurtech, start prvních zápasů 16:00 hod.

Poznámka 16. 5. 2017:

Změna možnosti ubytování - Vysokoškolské koleje UP Olomouc (cena dle typu ubytování a kapacity od 350,- Kč/noc) - nutno objednat do pátku do 15:00 na tel. čísle 777000202. Více informací na http://www.skm.upol.cz. Bezplatné stanování stále k dispozici.


online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00
2 Jakub Gála Kladno volejbal cz 27.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 27.00
3 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 24.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 24.00
4 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 21.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 21.00
5 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 18.00 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 18.00
5 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 18.00 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 18.00
7 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 15.00 Marek Šimko START B6, z.s. 15.00
7 Jaromír Jurča 15.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 12.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 12.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 12.00
9 Michael Gottwald Volejbalový klub Chudák pes 12.00 Karel Kollarčík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 9.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 9.00
13 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 9.00 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 9.00
13 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 9.00 Petr Sedláček 9.00
13 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
17 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 6.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 6.00
17 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 6.00
19 Martin Brka SKUP Olomouc, z.s. 3.00 Michal Dorazil SKUP Olomouc, z.s. 3.00
19 Petr Hanzel SKUP Olomouc, z.s. 3.00 Petr Dvořák SKUP Olomouc, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018