Český pohár / Praha, Ládví


kategorie: Muži
3. 6. 2017 - 4. 6. 2017

Poznámka 31. 5. 2017: Kvalifikace začne v pátek v 15:00. Bude se hrát na 3 kurtech.


online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Robert Kufa Beach Service club z.s. 54.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 54.00
3 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 48.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 48.00
4 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 42.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 42.00
5 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 36.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00
5 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 36.00
7 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Michal Hovorka SVK 30.00 Ján Namešanský SVK 30.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 24.00
9 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 24.00 Jakub Jarošík USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
13 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 18.00
13 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 18.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 18.00
13 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 18.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 18.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 18.00
17 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00
17 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 12.00 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 12.00
17 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Martin Lébl Praguevolleyballgames klub z.s. 12.00
17 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00
17 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00
25 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00
25 Patrik Malios Beach Service club z.s. 6.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
27 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 3.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3.00
27 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
27 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 3.00 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
27 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 3.00 Petr Hora Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 3.00
27 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 3.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.00
27 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 3.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 3.00
27 David Hroníček Prague beach team, z.s. 3.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018