Xfer Český pohár / Brno, Sokolák


kategorie: Muži
23. 6. 2017 - 25. 6. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 70.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00
2 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 63.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 63.00
3 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 49.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 49.00
5 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Leo Williams RSA 42.00
5 Filip Habr Kladno volejbal cz 42.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 42.00
7 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00
7 Michal Hovorka SVK 35.00 Ján Namešanský SVK 35.00
9 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 28.00
9 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 28.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 28.00
13 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 21.00 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 21.00
13 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 21.00
13 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 21.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 21.00
13 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 21.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 21.00
17 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00
17 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 14.00 Marek Šimko START B6, z.s. 14.00
17 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 14.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 14.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 14.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 14.00
17 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 14.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 14.00
25 Mateusz Paszkowski 7.00 Maciej Lewicki 7.00
25 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
25 Jiří Humpolec Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00
25 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Kryštof Hlaváč Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 7.00
25 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
25 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 7.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 7.00
25 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 7.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 7.00
25 Jan Bíl Beachpoint z. s. 7.00 Oskar Hofman Beachpoint z. s. 7.00
33 Jakub Ulč TJ TESLA BRNO z.s. 3.50 Michael Gottwald Volejbalový klub Chudák pes 3.50
36 Marek Fiala Volejbal Brno, a.s. 1.40 Ondřej Mach Volejbalový klub Ostrava, z.s. 1.40
© ČVS 2015-2018