Cool Cup / Opava


kategorie: Ženy
12. 5. 2017 - 14. 5. 2017

Poznámka 11. 5.:

Úvodní zápasy kvalifikace budou rozehrány v 9:00. Časový rozpis zápasů bude k dispozici v online dokumentu ve večerních hodinách. Prezence všech týmů je v Beach Centru. 

Hlavní soutěž žen bude zahájena v 14:50.

Poznámka 27. 4.:

Pro turnaje žen Staropramen Cool Super Cup v Opavě a Letní pohár v Karviné, konané o "víkendu" 12. - 14. 5. 2017 budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 10.5. ve 12:00 nasazená do kvalifikace nebo hlavní soutěže SC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci a/nebo hlavní soutěž SC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže SC bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.
  • V případě jiného nasazení dvojice do turnajů SC a LP ve středu v 12:00, než je popsáno výše, je dvojice povinna se zúčastnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici udělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.
  • Jednotlivé hráčky se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 90.00
3 Aleksandra Gromadowska 80.00 Katarzyna Kociolek 80.00
4 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 70.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 70.00
5 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00
5 Marija Milosevic 60.00 Milena Matic 60.00
7 Dorota Strag POL 50.00 Kinga Legieta POL 50.00
7 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 50.00
9 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
9 Ľubica Šipošová SVK 40.00 Lucie Behúnová 40.00
9 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 40.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 40.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 40.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
13 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00
13 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
17 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
17 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 20.00
17 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
17 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 20.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00
21 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 10.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00
21 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 10.00
21 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
21 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00
21 Katarina Raicevic 10.00 Natasa Savovic 10.00
21 Tereza Petrová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 10.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00
21 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 10.00 Kristýna Posltová 10.00
21 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 10.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018