Texoll Letní pohár / Olomouc


kategorie: Ženy
20. 5. 2017 - 21. 5. 2017
Kvalifikace bude odehrána na 3 kurtech, start prvních zápasů 15:00 hod.

Poznámka 16. 5. 2017:

Změna možnosti ubytování - Vysokoškolské koleje UP Olomouc (cena dle typu ubytování a kapacity od 350,- Kč/noc) - nutno objednat do pátku do 15:00 na tel. čísle 777000202. Více informací na http://www.skm.upol.cz. Bezplatné stanování stále k dispozici.


online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
2 Viktoria Siakretava 27.00 Viktoria Shalaeuskaya 27.00
3 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
4 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 21.00
5 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 18.00
5 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 18.00 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00
7 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 15.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
7 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Kristýna Posltová 12.00
9 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
9 Ľubica Šipošová SVK 12.00 Lucie Behúnová 12.00
13 Kateřina Holišová TJ ODRY, z.s. 9.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 9.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 9.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 9.00
13 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 9.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
13 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 9.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 9.00
17 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 6.00 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 6.00
17 Jana Šimanicová SVK 6.00 Michaela Klimešová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 6.00
19 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 3.00 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 3.00
19 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 3.00
19 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 3.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 3.00
19 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Silvia Poszmiková SVK 3.00
19 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 3.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
© ČVS 2015-2018