Ideastav Cup Český pohár / Praha, Pankrác


kategorie: Muži
22. 7. 2017 - 23. 7. 2017

Poznámka 21. 7. 2017:

První utkání dvojic jsou rozepsány na kurty s časem zahájení utkání. Viz odkaz níže.

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Milan Moník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 60.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 60.00
2 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 54.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 54.00
3 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 48.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 48.00
4 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00
5 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 36.00
5 Leo Williams RSA 36.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 36.00
9 Robert Kufa Beach Service club z.s. 24.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 24.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 24.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 24.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 24.00
9 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 24.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00
9 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 24.00
9 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 24.00
17 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
17 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 12.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 12.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Petr Sedláček 12.00
17 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.00 Jiří Medlín Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jakub Jarošík USK Slavia Plzeň, z.s. 12.00 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 12.00
17 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 12.00
17 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 12.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
17 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
25 Jakub Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 6.00 Matěj Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 6.00
25 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 6.00
25 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Oskar Hofman Beachpoint z. s. 6.00 Jan Bíl Beachpoint z. s. 6.00
25 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 6.00 Jan Hrbek 6.00
© ČVS 2015-2018