Cool Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Muži
7. 7. 2017 - 9. 7. 2017

Poznámka 24. 6. 2017:

Pro turnaje mužů Cool Cup v Uherském Hradišti a Letní pohár ve Zlíně, konané o "víkendu" 7. - 9. 7. 2017 budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Cool Cup (dále CC) i Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 5. 7. ve 12:00 nasazená do kvalifikace nebo hlavní soutěže CC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci a/nebo hlavní soutěž CC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje CC. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže CC bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.
  • V případě jiného nasazení dvojice do turnajů CC a LP ve středu v 12:00, než je popsáno výše, je dvojice povinna se zúčastnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici udělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nicolas Capogrosso 100.00 Julian Azaad 100.00
2 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 90.00
3 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Robert Kufa Beach Service club z.s. 70.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00
5 Filip Habr Kladno volejbal cz 60.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 60.00
5 Jörg Wutzl 60.00 Simon Frühbauer 60.00
7 Marcio Gaudie Ley BRA 50.00 Vinicius Cardoso 50.00
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 50.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 50.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 40.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 40.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 40.00
9 Danijel Pokeršnik 40.00 Tadej Boženk 40.00
13 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
13 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 30.00
13 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 30.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 30.00
13 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
17 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 20.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 20.00
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 20.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 20.00
17 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
21 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00
21 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 10.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 10.00
21 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 10.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 10.00
21 Leo Williams RSA 10.00 Jamaine Naidoo 10.00
21 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
21 Michal Kollár SVK 10.00 Jakub Ihnát SVK 10.00
21 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 15.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 10.00
© ČVS 2015-2018