Cool Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Ženy
8. 7. 2017 - 9. 7. 2017

Poznámka 24. 6. 2017:

Pro turnaje žen Cool Cup v Uherském Hradišti a Letní pohár v Drahotuších, konané o víkendu 7. - 9. 7. 2017 budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Cool Cup (dále CC) i Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 5. 7. ve 12:00 nasazená do kvalifikace CC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci CC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje CC. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic v kvalifikaci CC bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.
  • V případě jiného nasazení dvojice do turnajů CC a LP ve středu v 12:00, je dvojice povinna se zúčasnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici údělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.
  • Jednotlivé hráčky se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Natália Dubovcová SVK 100.00 Andrea Štrbová SVK 100.00
2 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 90.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 90.00
3 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 80.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 80.00
4 Aleksandra Gromadowska 70.00 Katarzyna Kociolek 70.00
5 Cornelia Rimser 60.00 Lena Plesiutschnig 60.00
5 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 50.00
7 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 50.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 50.00
9 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Dorota Strag POL 40.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00
9 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Lucie Behúnová 40.00 Ľubica Šipošová SVK 40.00
13 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 30.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 30.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 30.00
13 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
17 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 20.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 20.00
17 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 20.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 20.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00
17 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 20.00
21 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 10.00
21 Magdalena Kováčiková SVK 10.00 Jana Šimanicová SVK 10.00
21 Kateřina Havrlantová VSK ČVUT Praha z.s. 10.00 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 10.00
21 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Denisa Kepplová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
21 Pauline Alves 10.00 Nora Havlínová 10.00
© ČVS 2015-2018