Cool Cup / Praha, Záběhlice


kategorie: Ženy
5. 8. 2017 - 6. 8. 2017

Online rozpis utkání a výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mCRcNJtdD6bCorI-ZkWLimWSZ_QlYD5cwx8iLnpcoHo/edit?usp=sharing

Poznámka 17. 7. 2017:

Pro turnaje žen Cool Cup v Praze a Letní pohár v Praze - Střešovicích, konané o víkendu 4. - 6. 8. 2017 budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Cool Cup (dále CC) i Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 2. 8. ve 12:00 nasazená do kvalifikace CC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci CC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. 
  • V případě jiného nasazení dvojice do turnajů CC a LP ve středu v 12:00, je dvojice povinna se zúčasnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů do středy 2. 8. 12:00. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici údělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji a odhlášena z LP.
  • Jednotlivé hráčky se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Natália Dubovcová SVK 100.00 Andrea Štrbová SVK 100.00
2 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 80.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 80.00
4 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 105.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00
5 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 60.00
5 Lucie Behúnová 60.00 Ľubica Šipošová SVK 60.00
7 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 50.00
7 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 50.00
9 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 40.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 40.00
9 Olga Klocek 40.00 Magdalena Rapacz-Matras 40.00
9 Jana Šimanicová SVK 40.00 Magdalena Kováčiková SVK 40.00
9 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00 Tereza Petrová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 40.00
13 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 30.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 30.00
13 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00
13 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 30.00
17 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 20.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 20.00
17 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 20.00
17 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 20.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00
17 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 20.00 Denisa Kepplová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
21 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 10.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 10.00
21 Bára Skopalová SK HAMR, z.s. 10.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 10.00
21 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 10.00 Lucie Vokounová Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 10.00
21 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 10.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 10.00
21 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 10.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 10.00
© ČVS 2015-2018