Letní pohár / Praha, Střešovice


kategorie: Ženy
5. 8. 2017 - 6. 8. 2017

Poznámka 17. 7. 2017:

Pro turnaje žen Cool Cup v Praze a Letní pohár v Praze - Střešovicích, konané o víkendu 4. - 6. 8. 2017 budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Cool Cup (dále CC) i Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 2. 8. ve 12:00 nasazená do kvalifikace CC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci CC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP.
  • V případě jiného nasazení dvojice do turnajů CC a LP ve středu v 12:00, je dvojice povinna se zúčasnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů do středy 2. 8. 12:00. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici údělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji a odhlášena z LP.
  • Jednotlivé hráčky se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

Z technických důvodů je datum turnaje ve VISu nastaveno na 7. 8. Prakticky se však turnaj hraje v termínu dle propozic.


online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 30.00 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 30.00
2 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 27.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 27.00
3 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 24.00 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 24.00
4 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 21.00
5 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 18.00 Michaela Majzúnová 18.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
7 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 15.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
7 Michaela Čermáková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00 Kateřina Tročilová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
9 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 12.00 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 12.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Denisa Kepplová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 9.00
13 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Daniela Hárovníková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 9.00 Barbora Šperková Tělocvičná jednota Sokol Kostomlaty nad Labem 9.00
13 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 9.00 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
17 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 6.00 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 6.00
17 Petra Přerovská VTK Křenovice, z.s. 6.00 Sabina Goldhammerová VTK Křenovice, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018