GRAFICO Český pohár / Opava


kategorie: Ženy
1. 7. 2017 - 2. 7. 2017
  • kvalifikace ČP žen v Opavě se bude hrát systémem Q12-2KO, začátek v 15,00 hodin
update 29/6 20h
  • kvalifikace začíná v 17h, systémem Q7 (první 3 dvojice v kvalifikaci postupují rovnou hl.soutěže, tj. nemusí na kvalifikaci jezdit. Dvojice nasazené v kvalifikaci na 4.-7. místě si zahrají o 3.postupová místa, od 17h)

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00
2 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 54.00 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 54.00
3 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 48.00
4 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
5 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 36.00
5 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 36.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
7 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
7 Ľubica Šipošová SVK 30.00 Lucie Behúnová 30.00
9 Kateřina Holišová TJ ODRY, z.s. 24.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 24.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 24.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 18.00 Klára Kotasová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 18.00
13 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 18.00 Hana Zelová Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00
13 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Marie Kurková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 18.00
17 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00 Elizabeth Adenubiová TJ Slavoj Břevnov 12.00
17 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 12.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 12.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 12.00
17 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Kristýna Posltová 12.00
17 Veronika Vraná Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Silvia Poszmiková SVK 12.00 Valeria Budaiová 12.00
17 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 12.00
25 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 9.00 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018