Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

UNIQA Mistrovství ČR / Praha, Gutovka

2. 9. 2017 - 3. 9. 2017

Online výsledky a rozpis utkání:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hSmCLllEcH8bK5KH_vP2RHlAdu4vdqIc6Do4HUFfLN8/edit?usp=sharing

Poznámka 29. 8. 2017:

Nebyly uděleny žádné DK.

Poznámka 29. 8. 2017:

Pro hráče je možné trénovat na kurtech v areálu Gutovka ve čtvrtek 31.8. 2017 od 18 do 20 hod.

Poznámka 10. 8. 2017:

Prizemoney činí 100 000 Kč na kategorii.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 150.00 Michala Kvapilová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 150.00
2 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 135.00
3 Martina Bonnerová SK HAMR, z.s. 120.00 Šárka Nakládalová SK HAMR, z.s. 120.00
4 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 105.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 105.00
5 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 90.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 90.00
5 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 90.00
5 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 135.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 90.00
5 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 90.00 Tereza Kotlasová Beachklub Ládví z.s. 90.00
9 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 60.00 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 60.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 60.00
9 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
9 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 60.00
13 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Karolína Řeháčková Just Sport and fun z.s. 45.00
13 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 45.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 45.00
13 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 45.00 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 45.00
13 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 45.00
© ČVS 2015-2018