Letní pohár / Hluboká


kategorie: Muži
19. 6. 2017

Poznámka 25. 5. 2017:

Pro turnaje mužů Cool Cup v Praze a Letní pohár na Hlubokoé, konané o "víkendu" 16. - 18. 6. 2017 budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Cool Cup (dále CC) i Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 14. 6. ve 12:00 nasazená do kvalifikace nebo hlavní soutěže CC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci a/nebo hlavní soutěž CC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže CC bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.
  • V případě jiného nasazení dvojice do turnajů CC a LP ve středu v 12:00, než je popsáno výše, je dvojice povinna se zúčastnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici udělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

Poznámka 25. 5. 2017: Turnaj je vypsán na pondělí 19. 6. pouze z technických důvodů VISu. Harmonogram dle propozic.


online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Vála Beach Service club z.s. 30.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 30.00
2 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 27.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Jakub Pochop Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00 Jiří Kraffer Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00
4 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00
5 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 18.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00
5 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
7 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 15.00 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 15.00
7 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 15.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 15.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 12.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.00
9 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Michal Rázek 12.00
9 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 12.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 12.00
9 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 9.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 David Hroníček Prague beach team, z.s. 9.00 Petr Sedlatý Volejbalový klub ŽIŽKA 9.00
© ČVS 2015-2018