Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Pohár ČVS, Pňov

12. 5. 2011 - 15. 5. 2011
Kvalifikace: čtvrtek v 15:00

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00
2 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Soňa Nováková VK Brno, z.s. 45.00
3 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Martina Bonnerová SK HAMR, z.s. 40.00
5 Natália Dubovcová SVK 30.00 Dominika Nestarcová 30.00
6 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 30.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 30.00
7 Michaela Vorlová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 25.00 Karolína Řeháčková Just Sport and fun z.s. 25.00
8 Klára Pecháčková Just Sport and fun z.s. 25.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 25.00
9 Michala Kvapilová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00 Šárka Židová 20.00
10 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 20.00 Veronika Voláková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00
11 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 20.00 Klára Zelinková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
12 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 20.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 20.00
13 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 15.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
14 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 15.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 15.00
15 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Irena Pokorná Vavřinec Kladno o.s. 15.00
16 Ilona Šotkovská 15.00 Laura Holubcová VK Dukla Liberec 15.00
17 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 10.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 10.00
18 Hana Valešová Prague beach team, z.s. 10.00 Simona Valášková Prague beach team, z.s. 10.00
19 Iveta Chroustovská Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 10.00 Barbora Jeřábková 10.00
20 Hana Třešňáková 10.00 Barbora Pilátová 10.00
21 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 5.00 Lenka Grycová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00
22 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 5.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 5.00
23 Jana Populová 5.00 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 5.00
24 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 5.00 Klára Sedláčková Tělovýchovná jednota Ostrava 5.00
25 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 5.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 5.00
26 Patricia Missottenová TJ Energetik Chvaletice z.s. 5.00 Šárka Vodenková 5.00
27 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 5.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 5.00
28 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 5.00 Lucie Luftová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 5.00
29 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 2.50 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 2.50
30 Blanka Jančaříková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 2.50 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 2.50
31 Radka Macháčková Prague beach team, z.s. 2.50 Lucie Popíková Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod 2.50
© ČVS 2015-2018