Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Žebříčky - Beachvolejbal

#HráčOddílBodyPočet turnajůBody celkemBody na turnaj
101. Tomáš Vála Beach Service club z.s. 91.90 11 93.90 9
102. Matěj Lex VK Ostrava, s.r.o. 90.00 5 90.00 18
103. Saymon Santos BRA 90.00 1 90.00 90
104. Gustavo Carvalhaes BRA 90.00 1 90.00 90
105. Djordje Klasnic SRB 80.00 1 80.00 80
106. Milos Milic SRB 80.00 1 80.00 80
107. Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 78.40 11 80.70 7
108. Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 78.40 12 84.10 7
109. Roman Mareš Volejbalový klub Ostrava, z.s. 77.10 6 77.10 13
110. Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 75.40 9 75.40 8
111. Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 75.00 4 75.00 19
112. Jakub Čadek Beach Service club z.s. 74.90 6 74.90 12
113. Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 72.00 5 72.00 14
114. Matyáš Martinovič Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 71.30 7 71.30 10
115. Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 71.30 7 71.30 10
116. Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 68.90 4 68.90 17
117. Jakub Jarošík USK Slavia Plzeň, z.s. 63.20 2 63.20 32
118. Jan Beran Beach Service club z.s. 62.90 7 62.90 9
119. Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 61.30 6 61.30 10
120. Patrik Malios Beach Service club z.s. 60.50 5 60.50 12
© ČVS 2015-2018