Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
6.7.2018

Dvorana slávy AVD České republiky novodobého MČR ve volejbalových deblech

Přinášíme přehled novodobé dvorany slávy, do které jsou taktéž zařazeny všechny mistrovské dvojice minulých mistrovství (od předválečného období).

Čestní členové dvorany: Jiří Pavelka st. (Praha) a Ondra Janků (Nymburk).

1991: Eda Závodný (Mikulov), Antonín Martínek (Praha), Rudolf Špaček (Praha), Jiří Pavelka ml. (Praha), Petr Pavelka (Praha), Vojta Věchet st. (Nymburk), Václav Drchal (České Budějovice), Josef Landák (České Budějovice), František Borůvka (Nymburk), Miroslav Železný ml. (Praha), Jitka Janků (Nymburk).

1992: Eva Trnková (České Budějovice), Svatava Haníková (Nymburk), Saša Novotná, Jana Biedermanová, Pavel Turynský (Nymburk), Jan Urbánek, Zdeněk Haník st..

1993: Vojta Věchet ml. (Nymburk), Tomáš Kubát (Nymburk), Petra Vobořilová (Hradec Králové), Adéla Klenková (Hradec Králové).

1995: Jindřich Licek (Nymburk), Jana Votrubová (Praha), Jaroslava Jindřichovská, Klára Jeřábková.

1996: Vladěna Martínková (Nymburk).

1997: Kateřina Říhová (Praha).

1999: Jan David (Praha).

2000: Vladek Pavelka (Praha).

2002: Šárka Kvasničková (Praha), Hana Ornstová, Blanka Kučerová (Hradištko), Zuzana Kučerová (Hradištko).

2005: Petr Hamerník (Nymburk), Tomáš Kokojan (Nymburk), Bořivoj Sedlák (Brno), Ivo Muroň (Brno), Marek Tezzele (Brno), Aleš Gregor (Brno).

2015: Jan Muroň (Brno), Zdeněk Haník ml. (Nymburk). 

2018: Martin Večeřa (Šumperk), Sandra Onderková (Brno).

 

Autor: Ondřej Janků

Krátké zprávyArchiv
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Kolocová / Kvapilová – Gruszczynska / Gromadowska (POL) 2:0 (21:10, 21:14)  

 
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Perušič / Schweiner – Beeler / Krattiger (SUI) 0:2 (16:21, 14:21), Stoyanovskiy / Velichko (RUS) – Dumek / Berčík 2:0 (21:12, 21:15)

 
2018 CEV ME U20

Finsko - Česká republika 1:3 (19:25, 23:25, 25:14, 23:25)

 
2018 CEV ME U20

Česká republika - Německo 2:3 (23:25, 25:21,25:19,16:25,9:15)

 
2018 CEV ME U20

Nizozemsko - Česká republika 0:3 ( 23:25, 21:25, 20:25)

 
Kvalifikace na 2018 CEV ME U20 - 1.7. Žďár nad Sázavou

Česká republika - Srbsko 3:0 (25:12, 25:19, 25:17)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018