1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
LETNÍ VOLEJBALOVÝ JINDŘICHÁČ - Otevřený turnaj smíšených deblů a Mistrovství ČR seniorských mixů
Pořadatel: AVD ČVS a SKOK J. Hradec
Termín: středa 5. července 2017
Místo konání: antukové kurty na Tyršově stadionu v J. Hradci, slunečné počasí
otevřená soutěž: (deset dvojic)
1. Mirek a Gábina Železných (Praha)
2. Adam Borovka – Laďka Zadinová (J. Hradec)
3. Tomáš Kokojan – Eva Trnková (Nymburk/Č. Budějovice)
4. Libor Vondráček – Nela Slavíková (J. Hradec)
5. Vladimír a Lenka Hanzalovi (J. Hradec)
6. Bóra a Alena Perušičovi (Praha Chválkov)
7. Štěpán Borovka – Aneta Marková (J. Hradec/Č. Budějovice)
8. Dan Železný – Alena Perušičová (Praha)
9. Michal Stašek – Monika Binderová (Č. Budějovice)
10. Fanda Kokeš – Monika Binderová (Všechlapy/J. Hradec)
Mistrovství ČR seniorů:
1. Mirek a Gábina Železných (Praha)
2. Tomáš Kokojan – Eva Trnková (Nymburk/Č. Budějovice)
3. Bóra a Alena Perušičovi (Praha Chválkov)
Zpracoval: Otakar Kinšt, ředitel soutěže
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)