19.3.2018

Přehled vítězů MISTROVSTVÍ REPUBLIKY KADETŮ-KADETEK, mladší dorost

Přehled MISTRŮ REPUBLIKY

znak ČVS

1993-2000 2001-2010 2011-2020    
1951-1960 1961-1970 1971-1980 1981-1989 1990-1992

Česká republika

rok KADETI KADETKY
2020 ? ?
2019 ? ?
2018 SGLD Brno ?
2017 Volley Team ČZU Praha TJ Sokol Šternberk
2016 volleyball.cz ČZU Praha PVK Olymp Praha
2015 volleyteam.cz ČZU Praha VK Prostějov
2014 volleyball.cz ČZU Praha VK Královo Pole Brno
2013 Volejbal Brno a.s. VK České Budějovice
2012 volleyball.cz ČZU Praha PVK Olymp Praha
2011 volleyball.cz ČZU Praha VK České Budějovice

Česká republika

rok
KADETI
KADETKY
2010 volleyball.cz ČZU Praha TJ Mittal Ostrava
2009 volleyball.cz ČZU Praha VK Královo Pole Brno
2008 Volejbal Brno, a.s. PVK Olymp Praha
2007 Volejbal Brno PVK Olymp Praha
2006 Volejbal Brno VK Královo Pole Brno
2005 VK České Budějovice PVK Olymp Praha
2004 SC ZŠ Lužiny PVK Olymp Praha
2003 VO Příbram SK Slavia Praha
2002 SK Volejbal Brno PVK Olymp Praha
2001 TJ Sokol Vyšehrad PVK Přerov

Česká republika

rok
KADETI
KADETKY
2000 SK UP Olomouc SK UP Olomouc
1999 VK Ústí nad Labem SK UP Olomouc
1998 VK České Budějovice TJ Jiskra Jaroměř
1997 VO Příbram TJ Tatran Střešovice
1996 VO Příbram TJ Nový Jičín
1995 TJ Baník Příbram SK UP Olomouc A
1994 SK UP Olomouc SK UP Olomouc
1993 TJ Vítkovice TJ KP Brno A

Československá federativní republika - Česká a Slovenská Federativní republika

rok
KADETI - ČSFR / ČR
KADETKY - ČSFR / ČR
1992 USK Praha /
SK UP Olomouc
TJ Textilana Liberec /
TJ Textilana Liberec
1991 ŠKP Bratislava /
TJ VŠ Praha
TJ Textilana Liberec /
TJ Jilemnice
1990 ČH Bratislava /
Univerzita Olomouc
Lanškroun /
Univerzita Olomouc

Československá socialistická republika

rok
KADETI - ČSSR / ČSR
KADETKY - ČSSR / ČSR
1989 Univerzita Olomouc /
Zbrojovka Brno
Univerzita Olomouc /
Univerzita Olomouc
1988 Zbrojovka Brno /
Univerzita Olomouc
Univerzita Olomouc /
Univerzita Olomouc
1987 VŠ Praha /
Univerzita Olomouc
Univerzita Olomouc /
Univerzita Olomouc
1986 RH Praha /
Univerzita Olomouc
Baník Sokolov /
Baník Sokolov
1985 Loko Česká Třebová /
VŠ Praha
Jiskra Textilana Liberec /
Jiskra Textilana Liberec
1984 Chemička Ústí n/L. /
VŠ Praha
Stadion ODPM České Budějovice /
Jiskra Textilana Liberec
1983 TJ Vítkovice /
TJ Vítkovice
TJ Střížkov Praha /
Jiskra Textilana Liberec
1982 TJ Vítkovice /
Škoda České Budějovice
TJ Nový Jičín /
Stadion ODPM České Budějovice
1981 TJ Škoda České Budějovice /
TJ Škoda České Budějovice
Slavia VŠ Plzeň /
Slavia VŠ Plzeň

Československá socialistická republika

rok
Mladší dorostenci - ČSSR / ČSR
Mladší dorostenky - ČSSR / ČSR
1980 TJ Náchod /
Škoda České Budějovice
Slavia VŠ Plzeň /
Slavia VŠ Plzeň
1979 TJ Vítkovice /
Tesla Brno
Slavia VŠ Plzeň /
Slavia VŠ Plzeň
1978 Universita Olomouc /
Univerzita Olomouc
UK Bratislava /
Lokomotiva Plzeň
1977 UK Bratislava /
Zbrojovka Brno
UK Bratislava /
Univerzita Olomouc
1976 - -
1975 - -
1974 - -
1973 - -
1972 - -
1971 - -

Československá socialistická republika

rok
Mladší dorostenci
Mladší dorostenky
1970 - -
1969 - -
1968 - -
1967 - -
1966 - -
1965 - -
1964 - -
1963 - -
1962 - -
1961 - -

Československá republika

rok
Mladší dorostenci
Mladší dorostenky
1960 Slavoj Plzeň Spartak Praha Stalingrad
1959 Plzeň-Doubravka Tatran Valašské Meziříčí
1958 Karlovy Vary Tatran Valašské Meziříčí
1957 Vítkovice Spartak Rýnovice
1956 Vítkovice -
1955 - -
1954 Vítkovice Bílá Třemešná
1953 Plzeň Gymnasium Brno
1952 Hradec Králové Ostrava
1951 - -
Krátké zprávyArchiv
Přípravný turnaj v Německu - juniorky 00/01

20. 4. 2018 Česká republika – Německo 0:4 (20:25, 24:26, 12:25, 17:25), 21. 4. 2018 Česká republika – Francie 4:0 (25:21, 25:15, 25:21, 25:18)

 
2018 CEV ME U18 - Zlín - 15.4.2018

finále - Německo - Česká republika 3:0,o 3. místo - Rusko - Itálie 1:3,o 5. místo - Bulharsko - Bělorusko 1:3,o 7. místo - Francie - Belgie 2:3  

 
2018 CEV ME U18 - Zlín - 14.4.2018

Skupina 1 - 4, semifinále: Itálie - Česká republika 2:3,Německo - Rusko 3:0. Skupina 5 - 8:Bulharsko - Francie 3:0,Bělorusko - Belgie 3:1  

 
2018 CEV ME U18 - Zlín, Púchov - 12.4.2018

Skupina I (Zlín): Německo - Česká republika 1:3,Turecko - Bulharsko 0:3,Bělorusko - Řecko 3:1. Skupina II (Púchov):Rusko - Belgie 3:0,Francie -...

 
2018 CEV ME U18 - Zlín, Púchov - 11.4.2018

Skupina I (Zlín): Česká republika - Turecko 1:3,Bulharsko - Bělorusko 0:3,Řecko - Německo 2:3. Skupina II (Púchov):Ukrajina - Rusko 0:3,Belgie -...

 
2018 CEV ME U18 - Zlín, Púchov - 9.4. 2018

Skupina I (Zlín): Česká republika - Bělorusko 3:2,Bulharsko - Řecko 3:2,Turecko - Německo 2:3. Skupina II (Púchov):Rusko - Francie 3:0,Slovensko -...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015