Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
23.9.2019

Seznam zesnulých Čestných členů ČVS

Jmenný seznam zesnulých osobností
Čestných členů ČVS (ČČ ČVS)
(stav k 25. 9. 2019)

1. BENEŠOVÁ (Ulmonová) Taťána 19.12.1934-17.08.2019 ČČ ČVS + SSČV Plzeň
2. BĚLINA Lumír Ing. 05.06.1911-21.12.1992   ČČ ČVS + SSČV   Praha
3. BROŽ Karel 06.12.1925-17.08.2009 ČČ ČVS + SSČV Praha
4. CÁBAL Josef 18.08.1922-23.06.2010 ČČ ČVS + SSČV Česká Lípa
5. DOUŠA Miroslav 23.10.1926-09.11.2013 ČČ ČVS Praha
6. DROBNÝ Ladislav 16.09.1920-03.06.2000 ČČ ČVS + SSČV Obříství
7. FIŠER Zdeněk Mgr. 20.09.1929-02.02.2017 ČČ ČVS Brno
8. FLÍČEK Josef Mgr. 09.03.1935-11.02.2018 ČČ ČVS Ivančice
9. HEJDUK Jan 06.05.1910-27.12.1995 ČČ ČVS + SSČV Praha
10. HELLEBRAND Josef 23.04.1937-17.11.2015 ČČ ČVS Háj ve Slezsku
11. HUMHAL Miloslav Ing. 30.05.1925-31.05.2015 ČČ ČVS Praha
12. JEBÁČEK Leopold 07.08.1912-17.04.2001 ČČ ČVS + SSČV Brno
13. KOP Petr 15.02.1937-27.01.2017 ČČ ČVS + SSČV Praha
14. KOUTNÝ Jaroslav 24.02.1933-19.05.2015 ČČ ČVS Ostrava
15. KOUTSKÝ Otakar JUDr. 26.04.1916-13.08.1996 ČČ ČVS + SSČV Praha
16. KUČERA Pavel Ing. 13.03.1941-20.11.2011 ČČ ČVS Chomutov
17. KYNDR Antonín 22.08.1930-07.09.2002 ČČ ČVS + SSČV Praha
18. LÁZNIČKA Karel 12.06.1928-12.06.2010 ČČ ČVS + SSČV Šlapanice u Brna
19. LESZCZYNSKI Roman Ing. 22.07.1932-06.08.2019 ČČ ČVS + SSČV Praha
20. MALÝ Zdeněk 07.07.1926-09.03.2010 ČČ ČVS + SSČV Praha
21. MATĚJŮ Josef 11.02.1924-14.05.1995 ČČ ČVS + SSČV Krnov
22. MIKULÁŠ Václav 08.07.1925-01.01.2017 ČČ ČVS + SSČV Praha
23. MILKA Vladimír Ing. 18.06.1909-17.11.1987 ČČ ČVS + SSČV Chomutov
24. MOSLER Václav 08.09.1934-19.09.2019 ČČ ČVS Dolní Benešov
25. ODERSKÝ Karel 29.07.1925-30.10.2011 ČČ ČVS + SSČV Ostrava
26. PALEČEK Josef 27.10.1935-01.02.2013 ČČ ČVS + SSČV Pardubice
27. PROKEŠ Josef 05.08.1931-04.02.2016 ČČ ČVS + SSČV Brno
28. PUDEL Jindřich 22.08.1921-02.07.2009 ČČ ČVS + SSČV Svatý Kopeček
29. PURNOCH Milan Ing. 27.08.1933-25.04.2017 ČČ ČVS + SSČV Praha
30. SEIBERT Miloslav 25.08.1919-03.12.1996 ČČ ČVS + SSČV Praha
31. SPIRIT Vladimír Ing. 05.05.1923-15.07.2002 ČČ ČVS + SSČV Praha
32. STIBITZ František Doc. 15.04.1917-03.03.2008 ČČ ČVS + SSČV Praha
33. ŠNEBERGER Stanislav 07.05.1926-03.11.2017 ČČ ČVS + SSČV Plzeň
34. ŠTÁL Jiří 28.07.1926-02.06.2005 ČČ ČVS + SSČV Dřevěnice
35. ŠTĚPÁNEK Jaroslav JUDr.       08.04.1918-01.11.1989 ČČ ČVS + SSČV Brno
36. ŠVEDA Anton 20.05.1942-28.07.2011 ČČ ČVS + SSČV Brno
37. TOBOLKA Augustin Ing. 17.11.1921-06.07.2009 ČČ ČVS + SSČV Praha
38. TOMÁŠ Jaroslav 10.02.1949-05.03.2016 ČČ ČVS Ostrava
39.  VYORAL Vladimír 27.01.1927-08.06.2008 ČČ ČVS + SSČV Praha
40. ZYKA Alois JUDr. 30.07.1912-12.05.1986 ČČ ČVS + SSČV Slavkov
Krátké zprávyArchiv
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič/Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa/Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek/Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková/Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová/Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková/Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko - Česká republika 3:0 (25:14, 25:19, 25:19), dodatečný set 24:26

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Z ukrajinské Vinnycji se do české UNIQA extraligy vrací Dmytro Dolgopolov. Ukrajinský nahrávač, který v sezóně 2018/2019 působil v Přibrami, bude...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018