4.2.2016

FOTOGALERIE: Nervydrásající zlatý set rozhodl o postupu Příbrami na závěrečný turnaj!

Odvetné osmifinále Českého poháru bylo na programu ve středu večer v Příbrami, kam již ke čtvrtému vzájemnému duelu během posledních čtyř měsíců zavítal tým Aera Odolena Voda. V utkání plném zvratů nakonec zvítězila ve zkrácené hře Odolena Voda a vynutila si rozhodující Zlatý set. V něm byl zpočátku jasně lepším týmem celek Příbram, který však v závěru setu výrazně polevil a nechala soupeře trestuhodně srovnat z 9:14 na 14:14. Nervydrásající koncovka gradovala... Příbram i přes zvýšený tlak Odolky nechtěla svého soupeře pustit do vedení. To se jí dařilo a po úspěšném bloku na 17:15 se mohla radovat z postupu na závěrečný turnaj finálové osmičky. Ten se odehraje zhruba za tři týdny. Místo pořádání bude v následujících dnech upřesněno.

Osmifinále Českého poháru - Příbram (Sportovní hala):

VK Euro Sitex Příbram - AERO Odolena Voda 2:3 (22:25, 25:16, 17:25, 25:10, 9:15)

První zápas 3:2. Zlatý set 17:15, postoupila Příbram

Sestava Příbrami: Kupilík, Anděl, Kohlmann, Bohm, Kuchař, Rychecký, libero: Juračka. Střídali: Vuorinen, Van Berkel, Lopata.

Sestava Odolene Vody: Bartůněk L., Kotrch, Prešinský, Vachoušek, Hýský, Hladík, libero: Kotek. Střídali: Bartůněk L., Pajma, Holčík, Václavík.

Autor: Mgr. Michal Mezera, foto: Martin Jakoda

Fotogalerie
Nová fotogalerie: Středeční CEV Cup a Vyzývací pohár (Prostějov a Ostrava)

Nové fotografie ze středečních pohárových duelů Prostějova se Stuttgartem a Ostravy s Krasnoyarskem naleznete v sekci FOTOGALERIE - ZDE. Autor:...

Ve čtvrtfinále CEV Cupu narazí Karlovarsko na francouzské Tours

Francouzské Tours Volley Ball s českým univerzálem Davidem Konečným bude soupeřem volejbalistů Karlovarska ve čtvrtfinále Poháru CEV! Jako první...

44. volejbalový turnaj - BVMV Merksplas

BVMV Merksplas ogranizuje 44. volejbalový turnaj. Více informací naleznete ZDE.

Semifinále ČP - ŽENY - 2.zápas

Prostějov - KP Brno 3:1 (25:20, 25:17, 19:25, 25:19). První zápas 3:0, postoupil Prostějov.

LM - ŽIVĚ: Dukla Liberec - Civitanova

Utkání můžete sledovat ŽIVĚ na programu ČT SPORT - ZDE.

Nová fotogalerie: CEV Cup: Karlovarsko - Surgut

Byla přidána nová fotogalerie, tentokrát z odvetného utkání Karlovarska s ruským Surgutem - ZDE.