4.2.2016

FOTOGALERIE: Nervydrásající zlatý set rozhodl o postupu Příbrami na závěrečný turnaj!

Odvetné osmifinále Českého poháru bylo na programu ve středu večer v Příbrami, kam již ke čtvrtému vzájemnému duelu během posledních čtyř měsíců zavítal tým Aera Odolena Voda. V utkání plném zvratů nakonec zvítězila ve zkrácené hře Odolena Voda a vynutila si rozhodující Zlatý set. V něm byl zpočátku jasně lepším týmem celek Příbram, který však v závěru setu výrazně polevil a nechala soupeře trestuhodně srovnat z 9:14 na 14:14. Nervydrásající koncovka gradovala... Příbram i přes zvýšený tlak Odolky nechtěla svého soupeře pustit do vedení. To se jí dařilo a po úspěšném bloku na 17:15 se mohla radovat z postupu na závěrečný turnaj finálové osmičky. Ten se odehraje zhruba za tři týdny. Místo pořádání bude v následujících dnech upřesněno.

Osmifinále Českého poháru - Příbram (Sportovní hala):

VK Euro Sitex Příbram - AERO Odolena Voda 2:3 (22:25, 25:16, 17:25, 25:10, 9:15)

První zápas 3:2. Zlatý set 17:15, postoupila Příbram

Sestava Příbrami: Kupilík, Anděl, Kohlmann, Bohm, Kuchař, Rychecký, libero: Juračka. Střídali: Vuorinen, Van Berkel, Lopata.

Sestava Odolene Vody: Bartůněk L., Kotrch, Prešinský, Vachoušek, Hýský, Hladík, libero: Kotek. Střídali: Bartůněk L., Pajma, Holčík, Václavík.

Autor: Mgr. Michal Mezera, foto: Martin Jakoda

Fotogalerie
Nová fotogalerie: EX-M: AERO Odolena Voda - ČZU Praha

V sekci FOTOGRALERIE byly přidány nové fotografie, tentokrát z utkání Odolene Vody a ČZU Praha.

Budějovice mění po porážce od Tel Avivu trenéra

Novým trenérem se stal dosavadní asistent René Dvořák, jemuž bude pak na lavičce pomáhat Stanislav Pochop.

Budějovice ve třech setech prohrály s Tel Avivem

VK České Budějovice - Mac. Tel Aviv 0:3 (23:25, 23:25, 26:28).

Karlovarsko narazí v Poháru CEV na ruský Surgut

Daleká cesta čeká volejbalistky Karlovarska v dalším kole Poháru CEV. Odvetný duel mezi Surgutem a Olympiakos skončil vítězství ruského celku v...

Liga mistrů: Liberec podlehl Berlínu ve třech setech

Liberec - Berlín 0:3 (18:25, 23:25, 16:25).

Nová fotogalerie: EX-M: Kladno volejbal cz - ČZU Praha

Byla přidána nová FOTOGALERIE, tentokrát z dohrávky 13.kola mezi Kladnem a ČZU Praha - ZDE.