7.1.2017

Budějovice neudržely v Příbrami vedení 2:0, tři body berou Ostrava, Liberec i Vary

Nový kalendářní rok zahálili vítězstvím volejbalisté Ostravy, Brna, Liberce, Karlovarska i Příbrami, která ve velmi napínavém utkání ve skvělé volejbalové atmosféře zdolala favorizované České Budějovice po velkém obratu ve zkrácené hře 15:13. Tiebreak se odehrál také v Odolene Vodě, kam přijelo Brno. Jednoznačné třísetové zápasy se naopak hráli v Ostravě, kde místní VK přehrál Ústí n. L., Karlových Varech s Benátkami i v Liberci, kde se představila zlínská Fatra.

VK OSTRAVA, s.r.o. –SKV ÚSTÍ NAD LABEM

Třinácté kolo základní části v nejvyšší české volejbalové soutěži UNIQA extraliga, ve kterém nastoupili proti sobě domácí VK Ostrava, s.r.o. a hosté SKV Ústí nad Labem vyznělo lépe jednoznačně pro domácí Ostravu. Jedině ve druhém setu byl stav vyrovnaný a domácí jej vyhráli 26:24.

č.: 74 dne: 7.1.2017 v hod.: 17:00

VK Ostrava, s.r.o. – SKV Ústí n. Labem 3:0 (25:20, 26:24, 25:16)

Rozhodčí: Pecháček L., Kubinec J., Košnovský P., Steffek V.

Počet diváků: 250

Domácí: Biernat, Janků, David, Šoltys, Šulista, Kotas, libera: Lex, Vašina. Střídali: Balon, Šmídl.

Hosté: Tibitanzl, Ulč, Nadazdin, Kohlmann, Boehm, Nesvačil, libero Kořínek. Střídali: Hrdý, Šulava, Vodvárka

Matěj Šmídl (kapitán VK Ostrava, s.r.o.): „Těžký zápas! Jsem rád, že jsme to zvládli za 3 body!“

Zdeněk Šmejkal (trenér VK Ostrava, s.r.o.): „Jsem spokojený jen se třemi body, které se nerodily lehce. Je na nás vidět herní manko. Musíme svůj výkon zlepšit hlavně v obraně. Ústí až na poslední set neodehrálo špatný zápas, ale dělají nevynucené chyby.“

Jakub Ulč (kapitán SKV Ústí n.Labem):  „Domácí, kromě 2.setu, nás jasně přehráli, především servisem. Během týdne jsme se potýkali s nemocí našeho univerzálního hráče Boehma, který i přesto nás jediný držel.“

Petr Brom (trenér SKV Ústí n.Labem): „Blahopřeji Ostravě, která si 3 body zasloužila. Nás srážejí individuální chyby, které nám ukončují koncovky setů. Mám pocit, že čím víc trénujeme, tím víc hrajeme špatně.“

V prvním setu Ostrava vstoupila do utkání vcelku jednoznačně a držela si vedení  5:1 a 8:3 v prvním technickém time outu. Poté domácí polevili a hlavně chybami na podání dali příležitost Ústí ke zkorigování stavu. Nicméně stále vedli, díky náskoku ze začátku setu a dotáhli set do závěrečného stavu 25:20.

Druhý set měl vyrovnaný průběh a Ústí v něm od začátku vedlo o bod, o dva. Chytil se ústecký Sam Boehm, díky kterému měli hosté až do koncovky navrch. V koncovce se potvrdila slova trenéra a kapitána hostů, že díky svým chybám ji nedotáhnou do vítězného konce a Ostrava slavila zisk druhého setu.

Hned od začátku třetího setu vedla Ostrava 4:0 a 8:2. Jednoznačně si šla za vítězstvím a až za stavu 22:10 povolila Ústí trochu snížit náskok. Set skončil 25:16 a domácí si připsali do tabulky tři body.

Autor: Ing. Tomáš Zedník

VK PŘÍBRAM – VK JIHOSTROJ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Ve třináctém kole volejbalové UNIQA extraligy se střetly týmy Příbrami a Českých Budějovic. Domácí Příbram chtěla Budějovicím vrátit porážku z prvního vzájemného střetnutí. Zpočátku měli navrch hosté z jihu Čech, přestože se jednalo o poměrně vyrovnaný zápas z obou stran. Budějovice však nedokázaly využít nadějné vedení 2:0 na sety, domácí Kocouři dokázali zvrátit vývoj zápasu v jejich prospěch a získali cenné 2 body do tabulky.

č.: 73, dne: 7. 1. 2017, v hod.: 17:00

VK Příbram – VK Jihostroj České Budějovice 3:2 (22:25, 22:25, 25:22, 25:13, 15:13)

Rozhodčí: Hudík M., Kovář V.

Počet diváků: 814

Domácí: Shestak, Renovica, Poikela, Mach, Palgut, Böhm, libero: Juračka. Střídali: Kupilík, Rychecký, Mikulenka, Kuchař.

Hosté: Habr, Fila, Sobotka, Gevert, Sobotka, Mach, libero: Kryštof. Střídali: Červinka, Todua, Hackworth, Kraffer, Kuliha.

Martin Böhm (kapitán domácích):  „První dva sety jsme hráli celkem vyrovnaně, ale nedařilo se nám na příjmu, se kterým jsem moc nepomohl ani já. Pak jsme se ale zvedli, všichni jsme hráli dobře, dařilo se nám na servisu i při obraně v poli, takže jsme to nakonec odehráli lépe.“

Martin Kop (trenér domácích): „Dnes jsme nehráli špatně ani ty první dva sety, sice jsme vždycky prohrávali, pak jsme je dotáhli a v koncovce nám zase ujeli. Rozdíl byl zpočátku asi v přihrávce, Michálek s Machem nám hodně škodili plachtou, ale pak jsme se zlepšili. Předvedli jsme skvělý kolektivní výkon, skvěle zaskočil Jindra Kuchař za Antiho, který byl celý týden nemocný a stejně dobře se předvedl Mikulenka, takže těm patří velká pochvala. Mrzí mě zranění budějovického univerzála, ale to je prostě sport, tak snad se brzy uzdraví.“

Filip Habr (kapitán hostů): „Tady v Příbrami se nám hraje vždycky těžko, měli jsme to jednou konečně dobře rozehrané, bohužel jsme neodehráli dobře třetí set a ve čtvrtém se nám zranil Gevert. V tie-breaku jsme bojovali, ale dnes to na vítězství nestačilo.“

Jan Svoboda (trenér hostů): „Samozřejmě jsme dnes zklamaní z výsledku, ještě víc nás ale trápí zranění univerzála Geverta, dva a půl setu jsme hráli dobře, takticky jsme zvládali utkání, ale v průběhu třetího setu se to otočilo, Příbram lépe útočila a bránila, proto dnes vyhráli.“

V prvním setu se zpočátku odehrávala vyrovnaná hra, Příbram nejprve šla do vedení, ale poté měli navrch spíše hosté, kteří tlačili na servisu a skvěle bránili v poli i díky zásluze jejich libera Martina Kryštofa. V polovině setu se Příbrami podařilo dotáhnout, pak ale Budějovice odskočily a šly do vedení 1:0 na sety.

Druhý set probíhal prakticky úplně stejně, Příbram stále ztrácela na příjmu a Budějovice si tvořily náskok. Sice o něj pak po druhém technickém timu přišly, ale pak se jim opět podařilo zabrat a druhý set skončil úplně stejně rozdílem 3 bodů ve prospěch Budějovic.

Ve třetím setu to dlouho vypadalo, že budou mít Budějovice opět navrch, působily sebejistým dojmem a nedělaly prakticky žádné nevynucené chyby. Příbrami se pak ale začalo dařit a za podpory domácího publika si kocouři vytvořili mírný náskok, který díky skvělé bojovné hře udrželi až do konce a snížili na 1:2 na sety.

Čtvrtý set byli od začátku lepší domácí. Zprvu nebyl rozdíl mezi oběma týmy až tak markantní, stále se to točilo okolo dvou bodů. Od stavu 12:10 to však začala být jízda Příbrami. Ke smůle hostů se těsně před druhým technickým timem zranil jejich univerzál Gevert, což budějovické hráče ještě více položilo a byla to jízda Příbrami ve velkém stylu, set skončil 25:13.

Ještě před začátkem tie-breaku nechal trenér Svoboda odpočinout jeho klíčové hráče, kteří pak opět nastoupili v setu pátém. Nejdříve se zdálo, že jim to vyjde, neboť rychle vedli 3:0. Pak ale příbramští zabojovali a dotáhli velký obrat do konce se vším všudy. Podařilo se jim tak oplatit Budějovicím porážku z prvního vzájemného střetnutí v základní části.

Autor: Štěpán Chvosta

VK ČEZ KARLOVARSKO – VK BENÁTKY NAD JIZEROU

V dalším domácím utkání nového ročníku Uniqa volejbalové extraligy mužů postavil proti sobě v Hale pro míčové sporty v Karlových Varech družstvo VK ČEZ Karlovarsko a VK Benátky nad Jizerou, které se nachází na předposledním místě tabulky extraligy. Karlovarsko si bude chtít spravit chuť po nešťastné prohře v evropském poháru CEV. Karlovarsko nakonec v rychlém tempu vítězí 3:0 za 1h 15‘.

č.: 75  dne: 7.1.2017 v hod.:18:00

VK ČEZ Karlovarsko – VK Benátky na Jizerou 3:0 (25:18, 25:12, 25:17)

Rozhodčí: Fink  T., Dušek P. , Ulč P., Kinderman M.

Počet diváků: 635

Domácí: Široký, Kriško, Málek, Treial, Končál, Hudeček, libero Pfeffer. Střídali: Štefko, Netrval, Zmrhal

Hosté: Bartoš, Moník, Kolíček, Nesvačil, Vachoušek, Dittrich, libero Sadílek. Střídali: Němeček, Celerýn, Ticháček

Ondřej Hudeček (kapitán VK ČEZ Karlovarsko): „Takže spokojenost s výhrou, ale je třeba si dávat pozor na podobné začátky prvního setu jako dnes, jelikož u těžšího soupeře by nás to mohlo mrzet. Ale jinak myslím dobrý výkon. “

Jiří Novák (trenér VK ČEZ Karlovarsko): „Po těžkém začátku, kdy jsme pohrávali 2:8, myslím si, že jsme dnešní zápas zvládli dobře. Od toho kritického stavu jsme přestali dělat chyby a to na vítězství stačilo.“

Pavel Bartoš (kapitán VK Benátky nad Jizerou): „Od nás to byla hrozná tragédie, asi se na nás podepsali Vánoce. Ani po Vánocích jsme tomu moc nedali. K tomu není co říci, při všech činnostech jsme hráli špatně. Teď se musíme sebrat, zatrénovat, vyříkat si některé věci, protože takto to nejde. “

Pavel Trešňák (trenér VK Benátky nad Jizerou): „Jak jsme dobře začali, tak jsme velmi špatně skončili. Máme dost zraněných důležitých hráčů, bez nich jsme ztraceni, doufám, že se brzy dáme dohromady zdravotně, abychom byli kompletní.“

První set začíná Karlovarsko velmi špatně a domácí kouč Novák si bere první TO za stavu 1:5. Ani po něm se situace nevyvíjí dobře a rázem jdeme do prvního TTO za stavu 2:8. Karlovarsku vázne hra na bloku a přijmu. Po TTO obě družstva přidávají na bodu a následně se stav začíná díky zkvalitněnému bloku srovnávat. Otáčet stav začíná kapitán Hudeček svým servisem, nejprve eso a po té další dva kvalitní servisy, které soupeři znepříjemňují příjem. Karlovarsku se daří útočit středem (Široký, Treial). Karlovarsko stav srovnává 13:13 a hosté si berou první TO. Následují další body soupeře a do druhého TTO jde opět soupeř za stavu 14:16. Po TTO hra Karlovarska se velmi zlepšuje a domácí přidávají body na bloku. Stav 20:17 a hosté si berou druhý TO. Na servisu úřaduje karlovarský nahrávač Končál a domácí blokaři to po té mají jednodušší, díky odtaženému přijmu hostí. Za stavu 24:18 přichází tvrdý servis kapitána Hudečka a následně útok středem Širokého a za 25 min je dobojován první set.

Začátek druhého setu si Karlovarsko nenechalo utéct jako v prvním a za stavu 5:1 pro Karlovarsko, žádá hostující trenér o TO. Ani po TO domácí Málek nepolevuje na servisu a Karlovarsko jde do prvního TTO za stavu 8:2. Po TTO sice karlovarský Treial kazí servis, ale následně karlovarští blokaři přidávají body, stav 11:4. Za stavu 13:5 pro Karlovarsko hostující trenér se pokouší zvrátit stav dvojitým střídáním ( Němeček, Ticháček přicházejí ). Domácímu Treialovi je to ale jedno a přidává další dva body útokem středem. Hosté stav částečně upravují, ale domácí stejně jdou do druhého TTO za stavu 16:9. Po druhém TTO, Karlovarsko přidává další dva body a to donutilo trenéra hostí k druhému TO. Po esu Končála dostává za protesty hráč hostí Nesvačil žlutou kartu. Tím je odpor Benátek definitivně zlomen. Domácí ještě střídají Zmrhala za Málka k posílení bloku a Karlovarsko končí set za stavu 25:12 právě útokem Zmrhala.

Ve 3. setu Karlovarsko ztrácí hned první bod díky servisu do autu. A to bylo naposledy, kdy hosté vedli.  Body postupně připisují obě družstva, Karlovarsko hlavně díky tvrdému servisu Málka a do prvního TTO jdeme za stavu 8:5 pro Karlovarsko. Hostům dobře hraje Koláček středem. Přesto trenér hostů si za stavu 14:8 pro Karlovarsko bere první TO. Do druhého TTO jdeme za stavu 16:9. Za jeden bod hostí Karlovarsko připisuje dva. Za stavu 16:9 odchází domácí kapitán Hudeček a přichází po zranění a nemoci smečař Zmrhal. Karlovarsko trochu polevuje a to tím, že připisuje za jeden bod hostí jeden bod svůj. Za stavu 21:14 pro domácí hosté žádají druhý TO. Za stavu 22:14 přichází druhý nahrávač Štefko a za stavu 23:15 přichází místo Treiala karlovarský třetí blokař Netrval. Třetí set končí za stavu 25:17.

Autor: Za tým Karlovarska Jan Meruna

AERO ODOLENA VODA – VOLEJBAL BRNO

Ve 13.kole UNIQA volejbalové extraligy mužů přivítalo AERO Odolena Voda moravské mužstvo z Brno, loňského vicemistra. Jak už se pro domácí AERO stává zvykem, sehrálo další, již sedmý, pětisetový zápas. Brno sehrálo šestý a poprvé v tie-breaku dokázalo vyhrát. Brno si veze domů 2 body a oplatilo domácím prohru stejným výsledkem jako ve 2.kole.

č.: 79 dne: 7.1.2017 v hod.: 18:00

AERO Odolena Voda – Volejbal Brno 2:3 (25:18, 20:25, 19:25, 25:16, 12:15)

Rozhodčí: Renčín K., Krtička J.

Počet diváků: 417

Domácí: Pajma, Bartůněk, Mikula, Prešinský, Hladík, Mauler, libero: Kotek. Střídali: Holčík, Václavík, Hadrava.

Hosté: Perry, Handlíř, Pražák, Haník, Hrazdira, Mendoza, libero: Muroň. Střídali: Římal, Licek, Klapal.

Richard Mauler (kapitán AERO Odolena Voda): „Celý zápas byl dnes o servisu, kdo ho měl lepší, ten vyhrával v setech. Jsem rád, že jsme se popasovali se hrou bez Evandra a Stevena. Dnes si myslím, že jsme podali týmový výkon, ale bohužel prohráli 2:3.“

Jiří Vojík (trenér AERO Odolena Voda): „Kdo v setu lépe podával, vyhrával.“

Michal Hrazdira (kapitán hostů): „V 1.setu jsme hledali sestavu. Pak jsme hru uklidnili, našli zbraň na domácí hráče. Ti se ale ve 4. setu zlepšili na servisu a po zásluze ho vyhráli. V tie-breaku jsme konečně hráli s maximálním nasazením a konečně nám to vyšlo.“

Ondřej Marek (trenér Volejbal Brno): „Myslím si, že dnes znovu platilo pravidlo, že kdo lépe podává, vyhrává. My jsme lépe bránili na síti a lépe servírovali. Jsem rád, že jsme to po strastiplné cestě z Francie zvládli a děkuji klukům za první vyhraný tie-break v sezóně.“

Do prvního setu sice lépe vstoupili hosté, ale domácí rychle kontrovali a po bodových míčích se sami ujali vedení o 4 body při prvním technickém oddechovém čase. I dále byli domácí ve vedení, svědomitě uhrávali své výměny a kráčeli si pro zisk prvního setu, který také vyhráli.

Do druhého setu znovu vstoupili lépe hosté, ale domácí už znovu při prvním technickém oddechovém čase vedli, tentokrát nejtěsnějším možným rozdílem. Poté ale hosté přitvrdili na servisu a při druhém technickém oddechovém čase vedli sami o 5 bodů, a právě o 5 bodů set získali hosté z Brna.

Ve třetím setu se začalo velmi vyrovnaně, ale polovina setu měla stejný průběh, jako set předešlý. Brno tlačilo, hlavně Lickem, na servisu a domácí měli problém s přihrávkou. Náskok Brna vzrostl na 6 bodů. Brno si výhru v setu pohlídalo a ujalo se vedení 2:1.

Ve čtvrtém setu mělo AERO skvělý vstup, hlavně díky zlepšenému servisu. Vybojovalo si rychlé čtyřbodové vedení, které si přes polovinu setu udržovalo. I když Brno pomalu stahovalo, domácí si náskok vždy vybojovali zpět. AERO set vyhrálo a srovnalo na 2:2.

AERO vstoupilo do tie-breaku, pro něj už sedmého v sezóně, lépe, ale Brno kontrovalo. Při změně stran vedli hosté o jeden bod, po změně zaznamenali přímý bod z podání a vedli o 3 body. Set se pak již doztrátoval a Brno vyhrálo 3:2.

Autor: Tomáš Havlát

VK DUKLA LIBEREC – VSC FATRA ZLÍN

Po dlouhé vánoční přestávce se konečně rozjela naše nejvyšší soutěž ve volejbale mužů. Dukla na úvod roku přivítala v útulné hale pod Ještědem Fatru Zlín. Se Zlínem má Dukla velmi příznivou bilanci z minulých ročníků. Pouze v letošním ročníku klopýtla ve druhém kole ve Zlíně a získala za prohru 2:3 pouze jeden bod. V minulém ročníku 2x naplno bodovala a v předminulém dokonce 6x vyhrála za tři body, včetně semifinále play off, kde Zlín získal pouze jediný set v posledním utkání. Ani mrazivé počasí, které panuje na našem území, neodradilo domácí fanoušky, kteří se sešli v hojném počtu a po celé utkání hnali Duklu za ziskem tří bodů. Nakonec jejich přání bylo vyslyšeno a domácí volejbalisté svého soupeře dokázali hladce porazit v poměru 3:0 na sety za 78 minut.

č.: 77 dne: 7.1.2017 v hod.: 18:00

VK Dukla Liberec - VSC Fatra Zlín 3:0 (25:22, 25:21, 26:24)

Rozhodčí: Dušan Rychlík a Petr Dušek

Počet diváků: 720

Domácí: Janouch, Správka, Leikep, Patucha, Stolc, Staněk, libero: Kopáček. Střídali: Galabov, Veselý.

Hosté: Navláčil, Porubský, Kostoláni, Čechmánek, Kolář, Hupka, libero: Obdržálek. Střídali: Motyčka, Přikryl.

Aleš Správka (kapitán VK Dukla Liberec): "Dnes byla naše priorita zatlačit soupeře servisem, a to se nám zejména v důležitých fázích utkání povedlo. Buď jsme Zlín ubránili a dohrávali bodovky nebo Zlín zkazil. Tím jsme vyrovnané koncovky vždycky dohráli."

Michal Nekola (trenér VK Dukla Liberec): "Jsem rád, že jsme nastoupili k zápasu odpovědně a koncentrovaně. Myslím si, že jsme dobře ztrátovali a nakonec jsme si pomohli výborným servisem."

Pavel Kolář (kapitán VSC Fatra Zlín): "My jsme dnes Duklu nezatlačili servisem a nijak výrazně jsme jim nezkomplikovali útok, takže nás potom přehráli."

Roman Macek (trenér VSC Fatra Zlín): "Domácí zase jako vždy tady dobře podávali, dostali nás častokrát pod tlak. Nejen v koncovkách byl rozdíl v pár maličkostech, ale v první řadě v servise. Což dokázali v koncovce velmi kvalitním servisem a tím dohráli poslední set."

Popis utkání: Hosté se v úvodu utkání prezentovali velice dobrým blokem (Pavel Kolář, Robert Hupka) a po zásluze se ujímají vedení 2:5. To se ale nelíbilo domácímu Adrianovi Patuchovi a při svém podání rychle strhává vedení na svoji stranu (7:6 – eso). Po dalším přímém bodě z podání (Jakub Janouch) Dukla odskakuje o dva body. Těsně před odchodem k druhému TT první sady se opět na podání prosazuje polský univerzál Adriana Parucha a domácí odcházejí k odpočinku s tříbodovým vedením (16:13 – eso). Až na rozdíl šesti bodů se Dukle daří dostat při podání Slawomira Stolce (eso). Ani tento bodový náskok hosty neodradil, aby se v závěru nepokusili o zvrat. Hlavně Luboš Kostoláni se překonával na útoku a výsledkem bylo snížení na rozdíl pouhých tří bodů (22:19). Po oddechovém čase domácího trenéra Michala Nekoly končí bodový příděl n straně Zlína a jsme v úplné koncovce prvního dějství. Libor Leikep dobře sehraným signálem středem se svým nahrávačem Jakubem Janouchem získávají 24. bod za stavu 24:20. Hostům se podařilo první dva setboly odvrátit, ale po dalším time domácích přichází rozhodnutí první sady. Nejstarší muž na palubovce (Lubomír Staněk) nekompromisně ukončuje sadu po další pěkné souhře středem sítě.

Úvod druhé sady si domácí nenechali utéct a při podání svého kapitána (Aleš Správka) jdou do tříbodového vedení (3:0 – eso a útok hostů do autu). Před prvním TT druhého setu jsme byli svědky pěkných dlouhých výměn. Jednu z nich před odpočinkem ukončuje ze zadní zóny Adrian Patucha a domácí jsou ve vedení o čtyři body (8:4). Hosté při podání Michala Čechmánka bodové manko smazávají a po dlouhé době dokonce nahlížejí do vedení (13:14 – eso, a blokem Vojtěch Navláčil). Nepatrné vedení si hosté dlouho neudrželi. Zbytečné chyby na síti vracejí vedení na stranu Dukly (18:15 – 2x útok do autu Pavel Kolář a Vojtěch Navláčil) a máme tu druhou koncovku dnešního utkání. Přímý bod z podání v provedení zlínského Jakuba Motyčky dává za stavu 21:20 velkou naději hostům, ale další nevynucená chyba na útoku naději ukončuje (23:20 – Pavel Kolář sestřeluje anténku). To nenechává v klidu hostujícího trenéra Romana Macka, který rychle žádá oddechový čas. Ale ani ten již nedokázal zabránit ztrátě druhého setu. Dva signály středem (Lubomír Staněk) ukončují druhý set a Dukla se ujímá vedení 2:0 na sety.

Vedení 1:5, tak kvalitní začátek měli hosté při podání Michala Čechmánka. Ale potom přicházejí opět stejné chyby ze závěru druhé sady a po dlouhé „rouře“ za hrací pole (Robert Hubka) je vyrovnáno 6:6. Až když se domácí nahrávač nepatrně dotýká sítě se hosté opět začínají dostávat do dvoubodového vedení (8:10) a po přímém bodě z podání (Luboš Kostoláni) již vedou 10:13. Jak na provaze se obě družstva střídala ve dvoubodovém vedení. Blok Lubomíra Staňka (14:15) a přímý bod z podání (Slawomir Stolc) srovnává na 16:16. Dvoubodové vedení si hosté dopřávají po bloku (Michal Čechmánek – 16:18). Ale i domácí zaznamenávají své další eso (Lubomír Staněk) a je vyrovnáno (18:18). Od tohoto stavu byla hra velmi vyrovnaná až do samotné koncovky. První setbol třetí sady získávají hosté. Může za to nečisté hraní na straně Dukly. Už to vypadalo, že hosté v Liberci ukořistí alespoň jeden set, ale další útok signálem středem do autu posílá domácí volejbalisty do prvního mečbolu (Vojtěch Navláčil - 25:24). Hned první svůj mečbol Dukla proměňuje. Slawomir Stolc tvrdě podává po diagonále a přesně v zadním rohu soupeřova hřiště dopadá míč na špičku zlínského hráče (Pavel Kolář) a je konec velmi pohledného utkání.

Autor: Zdeněk Šolc

Autor: Mgr. Michal Mezera