1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Fatra Zlín se loni neprobojovala do finálových bojů a obsadila předposlední místo po základní části UNIQA volejbalové extraligy mužů 2018/19. Letos Zlínští nijak výrazně neposilovali, ale družstvo má více zkušeností a opět bude bojovat o postup do play off.
Příchody: Karim Lamri/MAR, Jakub Gálik, Václav Žák
Odchody: Peter Barták, Lukáš Kittel, Miroslav Bláha
hráč | post | číslo dresu |
Radim Šulc | nahrávač | 2 |
Karim Lamri | nahrávač | 8 |
Michal Čechmánek | blokař | 3 |
Jakub Varous | blokař | 9 |
Vojtěch Navláčil | blokař | 11 |
Adam Kozak | smečař | 1 |
Daniel Čech | smečař | 4 |
Jakub Motyčka | smečař | 5 |
Jiří Vašíček | smečař | 7 |
Václav Žák | smečař | 14 |
Jiří Adamec | univerzál | 12 |
Jakub Gálik | univerzál | 13 |
Adam Viceník | libero | 6 |
realizační tým: | ||
PaedDr. Roman Macek | hlavní trenér | |
Přemysl Obdržálek | asistent trenéra | |
Jiří Mrázek | vedoucí družstva | |
Libor Jakeš | statistik | |
Ivan Dostál | vedoucí realizačního týmu |
Autor: Jiří Carba
Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 0:2 (16:21, 17:21)
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)