8.2.2016

Z klubových facebooků - 17.kolo: Ostravské bicáky i zasloužené vítězství Kladna

Sedmnácté kolo mužské nejvyšší české soutěže je kompletně za námi a i dnes se prostřednictvím klubových facebooků podíváme na hodnocení jednotlivých zápasů přímo ze strany klubů. Jak se slavila vítězství?

VK Ostrava s.r.o. - VK Benátky nad Jizerou

Ostrava: "Cenné vítězství za tři body!"

Benátky: „V Ostravě nám to nevyšlo a domů jsme přijeli pouze s jedním uhraným setem.“

SK Volejbal Ústí nad Labem - VK Jihostroj České Budějovice

Ústí nad Labem: S Budějovicemi prohráváme 0:3, z naší strany lepší výkon než minulý víkend, hlavně v prvním setu, kde jsme měli blízko k zisku. Ve zbývajících setech soupeř, hlavně díky servisu Filipa Habra, odskočil vždy uprostřed sady do většího bodového trháku, který si již pohlídal. Děkujeme fanouškům za podporu!  Příští týden nás ve čtvrtek čeká zápas v Brně a poté hned v sobotu doma s VK ČEZ Karlovarsko!“

Odolena Voda: „Z utkání proti Kladnu bereme pouze bod.“

Kladno: „Bitva o střední Čechy. KLADNO si odvezlo zasloužené vítězství z Odoleny Vody! Ve čtvrtek od 18:00 nás čeká další soupeř na cestě za

play-off! Doma proti Ostravě!!!“

Fatra Zlín - Volley Team ČZU Praha

Zlín: Ve včerejším utkání proti ČZU Praha jsme potvrdili domácí prostředí a až na zaváhání ve druhém setu jsme zápas zvládli a vyhráli zaslouženě 3:1. Děkujeme za