Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Uniqa extraliga ženy

KOLO
2. kolo
Olomouc3:0Olympkarta utkání
Liberec3:2Prostějovkarta utkání
Olymp0:3Olomouckarta utkání
Prostějov3:1Libereckarta utkání
VK Brno3:2Přerovkarta utkání
Královo Pole3:0Ostravakarta utkání
Olomouc3:1Olympkarta utkání
Liberec0:3Prostějovkarta utkání
Přerov0:3VK Brnokarta utkání
Ostrava3:0Královo Polekarta utkání
-karta utkání
Prostějov2:3Libereckarta utkání
-karta utkání
Královo Pole3:2Ostravakarta utkání
-karta utkání
Liberec1:3Prostějovkarta utkání
Příští kolo
Olomouc3:0ProstějovCT18.4.18:00
Liberec3:1OlympCT18.4.18:00
Prostějov1:3OlomoucNE21.4.17:00
Olymp1:3LiberecNE21.4.17:00
Olomouc3:0ProstějovST24.4.18:00
-ST24.4.18:00
-SO27.4.15:00
-UT30.4.18:00
Play-off
Vybrané hráčské statistiky Kompletní statistiky
Body Více
 
1.Simona Janečková664
2.Nikola Pištěláková649
3.Helena Horká612
4.Vendula Měrková480
5.Taylor Fricano438
Smeč Více
 
1.Simona Janečková552
2.Nikola Pištěláková543
3.Helena Horká532
4.Vendula Měrková391
5.Taylor Fricano347
Blok Více
 
1.Veronika Bezhandolska138
2.Michaela Candráková105
3.Veronika Trnková102
4.Eva Rutarová97
5.Pavlína Šimáňová78
Podání Více
 
1.Pavlína Šimáňová65
2.Vendula Měrková57
3.Nikola Pištěláková48
4.Simona Janečková47
5.Kateřina Zemanová41
© ČVS 2015-2018