7.3.2018

Bojovný výkon Frýdku-Místku na vícemistra z Olomouce nestačil

Domácí tým TJ Sokol Frýdek-Místek hostil v 26. kole UNIQA volejbalové extraligy žen 2017/18 tým VK UP Olomouc. Po minulém střetnutím s celkem Olomouce měl dneska domácí tým co napravovat. V divácky atraktivním utkání soupeři podlehl, avšak tentokrát se ctí.

č.: 112         dne: 7. 3. 2018        v hod.:17:00

TJ Sokol Frýdek-Místek – VK UP Olomouc 1:3 (25:19, 17:25, 24:26, 11:25)

Rozhodčí: Kořenek, Pecháček

Počet diváků: 100

Domácí: Blasiak, Pavelková, Vašinová K., Borovcová, Kukučová, Mitrega, libero Radivojeviočová. Střídaly: Sobotíková, Šprochová

Hosté: Kubínová, Dedíková, Kneiflová, Napolitano, Michalíková, Sajdová, libero Košická

Daniela Pavelková (kapitán TJ Sokol Frýdek-Místek): „Výborné tři sety. Bohužel ve čtvrtém setu už jsme odpadly. Nefunguje nám oproti soupeřům hra středem. A ty body nám chybí. Naše hra se ale lepší a věřím, že budeme konečně bodovat.“

Leopold Tůma (trenér TJ Sokol Frýdek-Místek): „První set jsme zatlačili soupeře podáním. A to rozhodlo o jeho výhře. Druhý set byl pravý opak, kdy nás soupeř zatlačil podáním a od toho se rozhodl průběh utkání. Přestali jsme hlavně skládat bodové míče. Pochvala za bojovnost.“

Katarina Dudová (kapitán VK UP Olomouc ): „Dnešní zápas se nám moc nevydařil, ale jsme rády za vítězství za tři body.“

Jiří Teplý (trenér VK UP Olomouc): „Po prvním setu jsme se zkoncentrovali a zápas se již vyvíjel v náš prospěch. Na naši straně potěšila nebojácným výkonem kadetka Ema Kneiflová.“

V prvním setu měl domácí celek dobrý začátek. Vedi 6:0 a náskok si udržoval až do konce setu. Ve druhém setu předvedla Olomouc daleko lepší hru a set s přehledem vyhrála. Třetí set měl vyrovnaný průběh do stavu 8:8. Potom hostující hráčky odskočily na 16:9. Sokolky v závěru setu dotáhly na 24:24. Ale závěrečné dva body patřily hostům. I čtvrtý set patřil lépe hrajícím hráčkám Olomouce, které předčily domácí ve všech herních činnostech.

Autor: Jiří Zaoral ml.

Přátelské utkání - muži - Jablonec nad Nisou 1.9.2018

Česká republika – Tunisko  1:3 (16:25, 23:25, 25:23, 23:25), dodatečný set 1:0 (25:21)

Přátelské utkání - muži - Jablonec nad Nisou 31.8.2018

Česká republika – Tunisko 1:3 (25:20, 20:25, 21:25, 16:25), dodatečný set 0:1 (16:25)

Přátelské utkání - muži - Jablonec nad Nisou 30.8.2018

Česká republika - Tunisko 3:0 (25:20, 25:22, 25:21), dodatečné dva sety 1:1 (20:25, 25:22)

Kvalifikace na ME 2019 - ženy

Estonsko - Česká republika 3:2 (25:15, 26:24, 24:26, 16:25, 16:14)

Kvalifikace na ME 2019 - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Estonsko 3:0 (25:23, 25:12, 25:18)

2018 ME U18 beachvolejbal - Brno

Trousil / Vodička – Hellvig / Ahman (SWE) 0:2 (18:21, 10:21), Honzovičová / Šulcová – Álvare M / González (ESP) 0:2 (16:21, 16:21), Trousil /...