Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
20.12.2015

Výsledky 13. kola UNIQA Extraliga žen 2015/16

č. 52 dne: 19.12. v 17:00 hod.

Domácí: TJ Ostrava - Hosté: VK SG Brno

Výsledek: 3:0 (12, 17, 16)  

Rozhodčí: Topolánek M./Peloušek J.

Počet diváků: 175

Sestavy (od zóny I):

Domácí: Valková, Toufarová, Zemanová, Čuboňová, Kojdová, Nachmilnerová, libero: Červenková. Střídaly: Kvapilová, Urbanová, Kukučová, Součková, Zedníková.

Hosté: Bízková, Baumruková, Černá, Nečasová, Kopáčová, Valášková, libero: Slavíková. Valentová. Střídaly: Jandová, Boušková.

Vyjádření:

Domácí:

Kapitánka Iva Nachmilnerová (Ostrava): Pohlídané vítězství, škoda, že jsme si nevyzkoušely více kombinací, koncentrovaný výkon.

Trenér Zdeněk Pommer (Ostrava): Z naší strany koncentrovaný výkon. Proti takovému soupeři jsme dali prostor lavičce. SG Brno hrálo špatně a my dobře. Bereme 3 body a už se musíme soustředit na „výživný leden“.

Hosté:   

Kapitánka Tiziana Baumruková (Brno)Utrápený zápas, hodně chyb. Podle toho vypadal průběh. Po třech týdnech pauzy jsme teprve dnes začali soustředění.

Trenér Aleš Novák (Brno)Bohužel naše přihrávka je na takové úrovni na jaké je a bez ní se kvalitní volejbal hrát nedá. Jediným pozitivem v našem družstvu bylo premiérové vystoupení nahrávačky Bouškové, která potvrdila oprávněnost své nominace.

Popis utkání:

V posledním zápase tohoto roku čekal TJ Ostrava tým SG Brno, který se v letošní sezóně, stejně jako v těch uplynulých, musí potýkat s jednou prohrou za druhou. Přestože se složení týmu mění, na přístupu děvčat z Brna bylo jasně vidět, že dlouhodobě je tato situace spíše frustrující než motivující k vypjatým výkonům.

První set probíhal od počátku podle předpokladů – první time-out proběhl za stavu 8:2, druhý za stavu 16:8. Celkově dokázala děvčata z SG Brno získat 12 bodů.

Ve druhém setu se sice hosté ujali na krátký čas vedení (1:2), ale jinak se vše odvíjelo podobně jako v prvním setu (1. time-out 8:5, druhý 16:8). Tentokrát domácí, i díky vlastním chybám na podání, dovolili soupeři uhrát 17 bodů.

Také ve třetím setu hosté kratičce vedli, opět 1:2, ale oba technické time-outy zastihly ve vedení domácí (8:3, 16:6). Pak se hráčkám Brna podařilo náskok snížit na 16:10, ale dále již pokračovaly ve hře bez nasazení a alespoň radosti ze hry a třetí set získaly opět Ostravanky (25:16).

Miloš Matula

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

č.: 50 dne: 19.12.2015 v hod.: 18:00               

Domácí: VK Královo Pole - Hosté: TJ Sokol Nibe Frýdek Místek

Výsledek: 3:0 (19,10,12)

Rozhodčí:  Slezák J./ Kavala T.

Počet diváků: 150

Sestavy (od zóny I):

Domácí: Mikelová, Tesařová, Měrková, Hrazirová, Keddy, Pospíšilová, libero Melichárková. Střídaly: Diatková, Šloufová, Podhrázká.

Hosté: Uhrová, Štrbová, Vašinová K., Pavelková, Závodná, Mitrega, libero Radivojevičová. Střídaly:  Kafková, Bulinová, Vašinová I.

Vyjádření:

Domácí

Kapitánka (Vendula Měrková):  Dnes jsme hrály velmi koncentrovaně. Jsem ráda, že jsme zvládly hlavně třetí set, který byl pro nás doposud trochu prokletý.

Trenér (Bruno Napolitano): I když se to nezdá, úplně jednoduché utkání to nebylo. Holky ale předvedly výborný výkon a já jsem dnes opravdu spokojený.

Hosté

Kapitánka (Holišová Kateřina): Brno nás přehrálo servisem, na bloku, všude. Vůbec jsme si nedokázaly dobře nahrát.

Trenér (Leopold Tůma): Byl to náš nejhorší zápas v letošní sezóně, přitom jsme sem jeli po předchozím střetnutí s Brnem s nějakou nadějí. Vůbec jsme si dnes nedokázali poradit zejména s Vendulou Měrkovou, která hraje v Brně naprostý prim.

Popis utkání:

Přesné útoky a kvalitní bloky - tak vypadala hra Králova Pole v prvním setu, na kterou hostující Frýdek-Místek vůbec nedokázal najít patřičnou odpověď. Brňanky se v úvodu sady ujaly vedení 5:1, náskok postupně navýšily na šest bodů a podržely si ho až do vítězství v setu 25:19.

Na začátku druhého dějství napomohla vedení svého týmu skvělým servisem Vendula Měrková - Královo Pole při jejím podání uhrálo pět bodů po sobě a odskočilo na 7:3. Hostujícím se srovnat krok nepovedlo, naopak ve hře hodně chybovaly. Brno je od stavu 13:8 prakticky k ničemu nepustilo, a tak set vyzněl ve prospěch domácích vysokým rozdílem 25:10.

Trápení Frýdku-Místku pokračovalo i ve třetí sadě, Brno naopak výborně bránilo i útočilo. Do druhého time outu si volejbalistky Králova Pole vypracovaly velký náskok 16:8 a hostující hráčky hledaly i nadále marnou odpověď zejména na tvrdou smeč Venduly Měrkové. Sada skončila 25:12 a Brno si zaslouženě připsalo do extraligové tabulky tři vítězné body.

Jana Brunclíková a Barbora Mertová

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

č: 49 dne: 19.12. 2015 v hod.: 17:00 

Domácí: VK UP Olomouc - Hosté: VK Agel Prostějov

Výsledek: 0:3 (-18, -17, -24)

Rozhodčí: Zimmermann, Trumpeš

Počet diváků: 800

Sestavy (od zóny I):

Domácí: Dedíková, Závodná, Dudová, Košická, Dumančićová, Kubová, libero Hronová. Střídaly: Sochorcová, Michalíková, Nováková.

Hosté: Weissová, Markevichová, Steenbergen, Vargasová, Topičová, Borovinšeková, libero: Kovářová. Střídaly: Soaresová, Matienzová.

Vyjádření:

Domácí

Kapitánka (Katarína Dudová): První dva sety jsme se držely do půlky a pak jsme odpadly na přihrávce. Ve třetí sadě to byl z naší strany velmi dobrý výkon, jen škoda nevydařené koncovky.

Trenér (Jiří Teplý): Byl to dobrý zápas a rozhodl jej faktor rozdílových hráček, jakou je prostějovská Vargasová. Takovou u nás nemáme, když měl soupeř problém, tak jí to půjčil a ona míč složila. Jinak byl náš výkon slušný, ale právě to nám chybělo.

Hosté

Kapitánka (Solange Soares): V olomoucké hale máme vždycky problémy s přihrávkou kvůli orientaci a navíc domácí tým tady pokaždé hraje velmi dobře. My se s tím ale musíme umět srovnat a s výjimkou třetího setu se nám to tentokrát podařilo. Za to jsem moc ráda.

Trenér (Miroslav Čada): Diváci viděli kvalitní utkání, v němž bylo poznat, že hrají dva přední domácí týmy. Hrálo se vyrovnaně zejména v koncovce třetího setu. My jsme byli mírně lepší na přihrávce, ale hlavní rozdíl byl v útoku, kde jsme měli Vargasovou.

Popis utkání:

Úvodní set se lámal za stavu 15:15, kdy favorizovaní hosté získali tři body v řadě a vedení už si nenechali vzít. Navíc od stavu 17:20 se na servis postavila prostějovská nahrávačka Weissová a vydržela na něm čtyři výměny, které definitivně zlomily olomoucký odpor.

Druhé dějství bylo zcela vyrovnané do stavu 9:9. Potom Agel odskočil na 9:14 a 10:18 a bylo již jen otázkou, kolik bodů se domácímu výběru podaří nasbírat. Nejdramatičtější byla třetí část střetnutí; po přetahované o každý bod promarnila univerzita v závěru nadějné vedení 16:14 a ještě 18:17, při servisu mladé Kubánky Vargasové si nechala dát tři body v řadě, od stavu 21:24 sice ještě odvrátila tři mečboly, na ten čtvrtý už však byla krátká.

Adam Fritscher

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

č.: 51 dne: 19. 12. 2015 v hod.: 17:00

Domácí: PVK Olymp Praha - Hosté: TJ Sokol Šternberk

Výsledek 3:0 (9,15,18)

Rozhodčí: Muller, Merura

Počet diváků: 100

Sestavy (od zóny I):                                                            

Domácí: Kopecká, Hodanová, Šimáňová, Nová, Melicharová, Vyklická, libero Dostálová. Střídaly: Kalhousová.

Hosté: Šenková Š., Šenková M., Dudová, Janečková, Kratochvílová, Jurčíková, libero: Přibylová, Matoušková. Střídaly: Beránková, Navarová, Zatloukalová.

Vyjádření:

Domácí

Kapitánka Eva Hodanová: Získaly jsme tři povinné body. Celkový dojem jsme si pokazily v posledním setu, kdy jsme povolily a nechaly jsme soupeře trochu rozehrát.

Trenér Stanislav Mitáč: Na utkání jsme byli dobře připraveni. Velice dobře jsme začali, snadno jsme vyhráli první a dá se říci i druhý set. Hosté se v průběhu utkání stále více osmělovali a ve třetím setu lépe servírovali a my jsme se přizpůsobili jejich hře. Cílem bylo získat tři body a to se podařilo.

Hosté

Kapitánka Markéta Janečková: Dnes byl Olymp ve všech herních činnostech lepší a gratuluji mu k vítězství.

Trenér Martin Hroch: Ze začátku nás Olymp přehrával servisem, se kterým jsme se nemohli vypořádat, čímž byla naše útočná síla vymazána. Měli jsme nízkou úspěšnost na kůlu i na útoku středem. Od druhé poloviny druhého setu jsme se zlepšili. Nejlepší z naší strany byl třetí set, bohužel po druhém technickém oddechovém času se projevila větší herní zkušenost a vyzrálost domácího Olympu Praha.

Popis utkání:

Olymp Praha hned od úvodu zápasu neponechal nic náhodě a rychle vedl 11:2 a 16:5. Hráčky Sokola měly velké problémy na příjmu podání a Olymp v poklidném tempu snadno získal první set. Výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy byl veliký a tak i ve druhém setu Olymp si získal ohromný náskok (14:2). Navíc hráčky Šternberka působily odevzdaným dojmem a chyběla jim chuť do hry. Přesto si Olymp dovolil krátkodobý výpadek ve druhé polovině setu, ale ten neměl vliv na průběh setu. Ve třetím setu se Šternberk dostal v úvodu do vedení 3:1, Olymp značně polevil a průběh byl vyrovnaný až do stavu 16:16, ale to bylo z jeho strany vše. Olymp bez větších problémů dotáhl zápas do jeho konce a za minut si připsal tři body do extraligové tabulky.

Jiří Trochta

Krátké zprávyArchiv
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Perušič / Schweiner – Kolarič / Basta (SRB) 2:1 (18:21, 21:13, 15:10), Plavins / Tocs (LAT) – Dumek / Berčík 2:0 (21:15, 21:12), Hermannová /...

 
2018 CEV ME U20

Česká republika - Bělorusko 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)  

 
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Hermannová / Sluková – Jupiter / Chamereau (FRA) 2:1 (20:22, 21:15, 15:10), Kolocová / Kvapilová – Dabizha / Mastikova (RUS) 2:0 (21:15,...

 
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Perušič / Schweiner – Beeler / Krattiger (SUI) 0:2 (16:21, 14:21), Stoyanovskiy / Velichko (RUS) – Dumek / Berčík 2:0 (21:12, 21:15)

 
2018 CEV ME U20

Finsko - Česká republika 1:3 (19:25, 23:25, 25:14, 23:25)

 
2018 CEV ME U20

Česká republika - Německo 2:3 (23:25, 25:21,25:19,16:25,9:15)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018