11.4.2019

Zdramatizují volejbalistky Liberce semifinálovou sérii s Prostějovem?

V pátek se už může rozhodnout o druhých finalistkách letošního ročníku UNIQA volejbalové extraligy žen 2018/19. Postupový mečbol mají na své straně volejbalistky Prostějova, které za vedení 2:1 na zápasy v semifinále play-off přivítají na své palubovce libereckou Duklu. V prvním vyrovnaném utkání zvítězil Liberec ve zkrácené hře, ale v druhém klání už Prostějov našel na Severočešky vítězný recept a i poslední měření sil dopadlo lépe pro obhájkyně titulu. Pokud chce Liberec ještě semifinálovou sérii zdramatizovat a posunout jí do závěrečného pátého zápasu v domácím prostředí, musí bezpodmínečně v pátek zvítězit.

Na programu je také zápas baráže o extraligu mezi Dobřichovicemi a Šternberkem. Sokolky už odehrály dvě utkání na šternberské palubovce a v pátek je čeká třetí v Dobřichovicích. Šternberk zatím potvrzuje roli papírového favorita, dvakrát své sokyně jasně přehrál, a jedna výhra mu chybí k potvrzení účasti v příštím ročníku nejvyšší soutěže. V případě pátečního nezdaru mají šternberské volejbalistky další šanci v sobotu.

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Přátelské utkání Lvíčat chlapců 05/06 - Nysa (POL)

Polsko - Česká republika 0:3 (19:25, 25:27, 21:25), dodatečný set 25:22

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Z belgického týmu Black and White Co. Lendelede přichází vyztužit blokařský post VK UP Olomouc finská reprezentantka Michaela Bjerregård-Madsen.

 
UNIQA M-ČR U20 – beachvolejbal – dívky

1. místo – Michaela Břínková / Kylie Neuschaeferová 2. místo - Lucie Šulcová / Julie Honzovičová 3. místo - Karin Žolnečíková / Klára...

 
UNIQA M-ČR U20 – beachvolejbal – chlapci

1. místo – Vít Beneš / Matyáš Džavoronok 2. místo – Adam Štoček / Jindřich Zavadil 3. místo – Jakub Šépka / Tomáš Semerád foto: Tomáš Jambor

 
Stream z Českého poháru žen z Brna

Streamový přenos z Českého poháru žen 2* najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=g-sTyTFHTVc&feature=youtu.be

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Smečařka Klára Faltínová odchází z Ostravy a rozšíří řady extraligového VK Šelmy Brno.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018