1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Od 10. – 14. 8. 2020 proběhne ve Svitavách, společně s kempem „Benjamínků 09/10“, již 6. kemp děvčat ročníku 2008. Patnáct hráček bylo pozváno již podle výkonnosti na předchozích kempech a budou tvořit osu nově se tvořícího družstva Nadějí 08.
Dudková Magdaléna | VK UP Olomouc |
Dvorná Patricie | TJ Mělník |
Keková Michaela | VK UP Olomouc |
Mužíková Eva | TJ Lokomotiva Plzeň |
Nováková Klára | TJ Svitavy |
Pommerová Emma | Happy beach Opava |
Rejmanová Barbora | TJ Mělník |
Sofková Adéla | VK Prostějov |
Šímová Ellen | VK Prostějov |
Šmerdová Layla | TJ Boskovice |
Štolfová Kateřina | VAM Olomouc |
Švihelová Zuzana | TJ Svitavy |
Toušková Adriana | PVK Olymp Praha |
Vávrová Jana | VSK Český Krumlov |
Vyhlasová Karolína | TJ Mělník |
Mitáčová Jana | hlavní trenér, vedoucí družstva |
Fabikovičová Lenka | asistent trenéra |
Králíková Magda | asistent trenéra |
Bednář Luboš | trenér |
Nerud David | kondiční trenér |
+ trenéři: | |
Frýdl Pavel | |
Šedá Vlaďka | |
Rejman Jiří | |
Švihel Jiří | |
Švihelová Pavlína | |
Pelda Miroslav |
Autor: Jana Mitáčová
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)
Perušič / Schweiner – Brouwer / Meeuwsen (NED) 2:1 (18:21, 21:17, 15:12)
dívky finále: Česko – Polsko 2:1 (10:15, 15:13, 15:7) semifinále: Česko – Turecko 2 2:1 (15:4, 13:15, 15:8) chlapci finále: Česko – Polsko...
dívky: Gruzie 1 – Česko 0:2 (6:15, 8:15), Česko – Rumunsko 2:0 (15:8, 15:5) chlapci: Turecko 2 – Česko 1:2 (10:15, 15:9, 8:15)
chlapci: Česko – Gruzie 2 2:0 (15:12, 15:12), Česko – Bulharsko 2:0 (15:13, 15:13) dívky: Česko – Polsko 2:1 (15:10, 12:15, 16:14), Česko –...