Po 1. kempu „Benjamínků 08“ v Kojetíně (24. – 27. května 2020), který byl určen hráčům z Moravy, se o slovo hlásí i chlapci z Čech. Ti se sejdou od 31. května do 3. června 2020 v Kolíně.
Hráči:
Malimánek Petr | SK Volejbal Kolín |
Honzíček Denis | SK Volejbal Kolín |
Metzl Filip | SK Volejbal Kolín |
Boček Milan | SK Volejbal Kolín |
Drozda Matouš | VK Jirkov |
Sedláček Tomáš | VK Jirkov |
Jelínek Lukáš | VK Jirkov |
Kubelka Matěj | Kladno |
Svoboda Vojtěch | Kladno |
Svoboda Lukáš | Kladno |
Dandar Vojtěch | Kladno |
Vráblík Lukáš | SK Prosek |
Heřmanský Nicolas | SK Prosek |
Žák Štěpán | SK Prosek |
Malý Lukáš | SK Prosek |
Sklenář Jakub | VK Příbram |
Marek Jan | VK Příbram |
Mareš Ondřej | VK Příbram |
Smíšek Filip | VK Příbram |
Veškrna Milan | TJ Sokol Hrotovice |
Slatinský Jiří | TJ Sokol Hrotovice |
Svoboda Filip | TJ Sokol Hrotovice |
Vojtek Štěpán | SKV Ústí n. L. |
Sieber Viktor | SKV Ústí n. L. |
Abrahám Jan | SKV Ústí n. L. |
Sobotka Jonáš | SKV Ústí n. L. |
Šimůnek Richard | Sokol Praha Vršovice |
Našinec Martin | České Budějovice |
Pelda Filip | České Budějovice |
Nosek Ondřej | České Budějovice |
Sína Florián | České Budějovice |
Skolka Tomáš | České Budějovice |
Pavlíček Daniel | VK České Budějovice |
Bizzuto Martin | VK Lvi Praha |
Mráza Alexandr | VK Lvi Praha |
Schořík Matyáš | VK Lvi Praha |
Škap Adam | SK Plzeň |
Kubeš Štěpán | TJ Slavia Hradec Králové |
Marek Filip | TJ Slavia Hradec Králové |
Radina Lukáš | TJ Slavia Hradec Králové |
Burda Dominik | TJ Slavia Hradec Králové |
Šiljeg Filip | Velké Meziříčí |
Pospíšil Zbyněk | Velké Meziříčí |
Kadlec Nikolas | TJ Loko Česká Lípa |
Novák Bořek | TJ Loko Česká Lípa |
Škorpil Kryštof | TJ Loko Česká Lípa |
CagalaJan | TJ Loko Česká Lípa |
Koudelka Adam | Aero Odolena Voda |
Král Václav | Aero Odolena Voda |
Polák Matěj | Aero Odolena Voda |
Albrecht Vít | Aero Odolena Voda |
Pátek Antonín | TJ Jiskra Havl. Brod |
Sedláček Jáchym | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
Solar Štěpán | Sokol Chlumec |
Zborník Tomáš | Sokol Chlumec |
Kolomazník Šimon | Dukla Liberec |
Kolomazník Kryštof | Dukla Liberec |
Jandera Michal | Dukla Liberec |
Správka Jonáš | Dukla Liberec |
Trenéři:
Zach Jiří |
Haník Zdeněk |
Moravčík Jan |
Žaba Ondřej |
Jakovcová Barbora |
Malina Jan |
Mifková Ivana |
Vobejda Jan |
Malina Filip |
Vodičková Monika |
Frýdl Pavel |
Správka Aleš |
Skolka Tomáš |
Smrčina Luboš |
Tenglerová Eva |
Škeříková Dana |
Pátek |
Svoboda Jan |
Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže - chlapci
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)
Perušič / Schweiner – Brouwer / Meeuwsen (NED) 2:1 (18:21, 21:17, 15:12)
dívky finále: Česko – Polsko 2:1 (10:15, 15:13, 15:7) semifinále: Česko – Turecko 2 2:1 (15:4, 13:15, 15:8) chlapci finále: Česko – Polsko...
dívky: Gruzie 1 – Česko 0:2 (6:15, 8:15), Česko – Rumunsko 2:0 (15:8, 15:5) chlapci: Turecko 2 – Česko 1:2 (10:15, 15:9, 8:15)
chlapci: Česko – Gruzie 2 2:0 (15:12, 15:12), Česko – Bulharsko 2:0 (15:13, 15:13) dívky: Česko – Polsko 2:1 (15:10, 12:15, 16:14), Česko –...