Níže naleznete seznam účastníků na 1. kemp Benjamínků – chlapci 2008, který proběhne od 24. – 27. května 2020 v Kojetíně.
Dočkal Martin | VAM Olomouc |
Uhlíř Vojtěch | VAM Olomouc |
Pečenka David | VAM Olomouc |
Moravec Jan | VK AŠ Kvasiny |
Marek Suk | VK AŠ Kvasiny |
Krátký Oliver | VK Ostrava |
Slíva Matyáš | VK Ostrava |
Žarnovický Alex | VK Ostrava |
Dohnanský Patrik | VK Ostrava |
Krajčí David | VK Znojmo |
Sádlo Petr | VK Znojmo |
Plánský Kristián | VK Znojmo |
Staněk Jiří | VK Znojmo |
Gelnar Vít | Vol. spolek Ostrava |
Jezerský Vít | Green V (Green F-M) |
Bača Tomáš | Green V (Green F-M) |
Šamaj Robert | Green V (Green F-M) |
Doležil Daniel | Green V (Green F-M) |
Kowalowski Matyáš | Green V (Green F-M) |
Dunár Richard | Volejbal Brno |
Veselý Adam | Vojelbal Brno |
Frýdl Jan | Napajedla |
Mičutka Daniel | Napajedla |
Zuzánek Jakub | VK SP. Rychnov |
Judl Tomáš | VK SP. Rychnov |
Beneš Jakub | VK SP. Rychnov |
Ogrodník Viktor | TJ Bojkovice |
Uchytil Tadeáš | TJ Bojkovice |
Kamler Tomáš | Staré Město |
Kohoutek Ondřej | Staré Město |
Lahodný Rostislav | TJ Svitavy |
Přikryl Samuel | TJ Svitavy |
Waclaw Michal | TJ Svitavy |
Židlík Martin | SK Kojetín |
Vondráček Vojtěch | SK Kojetín |
Malčík Erik | SK Kojetín |
Matoušek Patrik | SK Kojetín |
Zach Jiří |
Haník Zdeněk |
Frýdl Pavel |
Moravčík Jan |
Jakovcová Kateřina |
Podola Radek |
Žaba Štěpán |
Stonavský Jonáš |
Ogrodnk Marek |
Malina Filip |
Erben Tomáš |
Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže - chlapci
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)