Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
18.5.2020

„Benjamínci“ chlapci se chystají do Kojetína

Níže naleznete seznam účastníků na 1. kemp Benjamínků – chlapci 2008, který proběhne od 24. – 27. května 2020 v Kojetíně.

 

Hráči:

Dočkal Martin VAM Olomouc
Uhlíř Vojtěch VAM Olomouc
Pečenka David VAM Olomouc
Moravec Jan VK AŠ Kvasiny
Marek Suk VK AŠ Kvasiny
Krátký Oliver VK Ostrava
Slíva Matyáš VK Ostrava
Žarnovický Alex VK Ostrava
Dohnanský Patrik VK Ostrava
Krajčí David VK Znojmo 
Sádlo Petr VK Znojmo 
Plánský Kristián VK Znojmo 
Staněk Jiří  VK Znojmo 
Gelnar Vít Vol. spolek Ostrava
Jezerský Vít Green V (Green F-M)
Bača Tomáš Green V (Green F-M)
Šamaj Robert Green V (Green F-M)
Doležil Daniel  Green V (Green F-M)
Kowalowski Matyáš Green V (Green F-M)
Dunár Richard Volejbal Brno
Veselý Adam Vojelbal Brno
Frýdl Jan Napajedla
Mičutka Daniel Napajedla
Zuzánek Jakub VK SP. Rychnov 
Judl Tomáš VK SP. Rychnov 
Beneš Jakub VK SP. Rychnov 
Ogrodník Viktor TJ Bojkovice
Uchytil Tadeáš TJ Bojkovice
Kamler Tomáš Staré Město
Kohoutek Ondřej Staré Město
Lahodný Rostislav TJ Svitavy
Přikryl Samuel TJ Svitavy
Waclaw Michal TJ Svitavy
Židlík Martin SK Kojetín
Vondráček Vojtěch  SK Kojetín
Malčík Erik SK Kojetín
Matoušek Patrik SK Kojetín

 

Trenéři:

Zach Jiří
Haník Zdeněk
Frýdl Pavel
Moravčík Jan
Jakovcová Kateřina
Podola Radek
Žaba Štěpán
Stonavský Jonáš
Ogrodnk Marek 
Malina Filip
Erben Tomáš 

 

Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže - chlapci

Krátké zprávyArchiv
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Ostrava vstoupí do nového ročníku UNIQA volejbalové extraligy mužů s novou nahrávačskou dvojicí. Z polského týmu Stal Nysa přichází Sebastian Matula...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Tým Ústí nad Labem posílí kanadský smečař Lars Bornemann, který byl dvě sezóny svěřencem trenéra Zdeňka Šmejkala a spoluhráčem reprezentačního...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Nahrávač Luboš Bartůněk se po sezóně odehrané v dresu pražských Lvů vrací do Ústí nad Labem.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Návrat do české UNIQA volejbalové extraligy mužů hlásí reprezentační nahrávač Jakub Janouch, po dvou sezónách v německém Friedrichshafenu bude...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Estonský nahrávač Robert Viiber se po dvou letech loučí s Odolenou Vodou a míří vstříc novému angažmá do Příbrami.  

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Tým Králova Pole se bude muset obejít bez služeb blokařky Kateřiny Kvapilové, která míří do Prostějova.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018