Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
5.6.2020

Další kemp chlapců „Benjamínků 08“ v Kolíně

„Benjamínci 08“ chlapci z Čech mají teď napilno. Krátce poté, co jim skončil první kemp (31. 5. – 3. 6.) v Kolíně, je čeká na stejném místě od 7. – 10. června 2020 kemp druhý.

Hráči:

Malimánek Petr  SK Volejbal Kolín
Honzíček Denis SK Volejbal Kolín
Metzl Filip  SK Volejbal Kolín
Boček Milan  SK Volejbal Kolín
Drozda Matouš VK Jirkov
Sedláček Tomáš VK Jirkov
Jelínek Lukáš VK Jirkov
Kubelka Matěj Kladno
Svoboda Vojtěch Kladno
Svoboda Lukáš Kladno
Dandar Vojtěch Kladno
Vráblík Lukáš SK Prosek 
Heřmanský Nicolas SK Prosek 
Žák Štěpán SK Prosek 
Malý Lukáš  SK Prosek 
Sklenář Jakub VK Příbram
Marek Jan  VK Příbram
Mareš Ondřej VK Příbram
Smíšek Filip VK Příbram
Veškrna Milan TJ Sokol Hrotovice
Slatinský Jiří  TJ Sokol Hrotovice
Svoboda Filip TJ Sokol Hrotovice
Vojtek Štěpán SKV Ústí n. L. 
Sieber Viktor SKV Ústí n. L. 
Abrahám Jan SKV Ústí n. L. 
Sobotka Jonáš SKV Ústí n. L. 
Šimůnek Richard Sokol Praha Vršovice
Našinec Martin České Budějovice
Pelda Filip České Budějovice
Nosek Ondřej  České Budějovice
Sína Florián České Budějovice
Skolka Tomáš  České Budějovice
Pavlíček Daniel  VK České Budějovice
Bizzuto Martin VK Lvi Praha
Mráza Alexandr VK Lvi Praha
Schořík Matyáš VK Lvi Praha
Škap Adam SK Plzeň
Kubeš Štěpán TJ Slavia Hradec Králové
Marek Filip TJ Slavia Hradec Králové
Radina Lukáš TJ Slavia Hradec Králové
Burda Dominik TJ Slavia Hradec Králové
Šiljeg Filip Velké Meziříčí
Pospíšil Zbyněk Velké Meziříčí
Kadlec Nikolas TJ Loko Česká Lípa
Novák Bořek TJ Loko Česká Lípa
Škorpil Kryštof TJ Loko Česká Lípa
CagalaJan TJ Loko Česká Lípa
Koudelka Adam Aero Odolena Voda
Král Václav Aero Odolena Voda
Polák Matěj Aero Odolena Voda
Albrecht Vít  Aero Odolena Voda
Pátek Antonín TJ Jiskra Havl. Brod
Sedláček Jáchym TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Solar Štěpán Sokol Chlumec
Zborník Tomáš Sokol Chlumec
Kolomazník Šimon Dukla Liberec
Kolomazník Kryštof Dukla Liberec
Jandera Michal Dukla Liberec
Správka Jonáš Dukla Liberec

 

Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže - chlapci

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 1* - beachvolejbal

Muži – Poděbrady finále: Sedlák / Maňas – Šépka / Semerád 2:0 (21:17, 21:19) o 3. místo: M. Pihera / Šotola – V. Beneš / Havlín 2:0 (21:17,...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Královo Pole Brno hlásí novou posilu, z portugalského týmu Leixoes SC přichází americká smečařka Cassie Baird.

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič / Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa / Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek / Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková / Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová / Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková / Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018