Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
10.5.2019

Benjamínci dívky 2007/2008 - Nové Veselí

Druhý kemp benjamínků dívek 2007/2008 v Novém Veselí, který se uskuteční od 3. - 7. července 2019, je naplněn a níže je seznam přihlášených dívek.

Hlaváčová Ema DDM Brno
Vrbová Adéla DDM Brno
Sedlářová Anna PVK Olymp Praha
Sedlářová Barbora PVK Olymp Praha
Skřidlovská Aneta PVK Olymp Praha
Vanesa Mrázková SK Hlincova Hora
Reitschmiedová Erika Lilla  Svitavy
Blatná Radana TJ DDM Brno
Strušková Natálie TJ Lokomotiva Břeclav
Švihelová Zuzana TJ Svitavy
Studená Tereza VK Dukla Liberec
Bezdičková Tereza Volejbal Tábor
Gruberová Gabriela Volejbal Tábor
Heřmánková Lenka Volejbal Tábor
Krejčová Natálie Volejbal Tábor
Kropíková Nela Volejbal Tábor
Mošničková Adéla Volejbal Ústí nad Labem
Pyšná Nikola Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
Zahradníková Bárta Volejbal Ústí nad Labem
Anderlová Barbora Sk Hlincovka
Mužíková Eva Lokomotiva Plzeň
Šebellová Šárka PVK Olymp Praha
Pátková Ema TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Dífková Karolína VK Kralupy
Aneta Kramerová TJ Kralupy, z. s.
Tesařová Natálie TJ Kralupy z.s.
Šmejkalová Kristýna Anna Studio Sport
Očenášová Barbora TJ Sokol Česká Třebová
Šindelářová Barbora TJ Sokol Česká Třebová
Tučková Natálie TJ Kralupy, z.s.
Čiháková Terezie Volejbal Kralupy nad Vltavou
Adéla Kaplanová TJ Sokol Česká Třebová
Nela Slavíková TJ Kralupy
Anna Myšáková TJ Sokol Nové Veselí
Daniela Lacinová TJ Sokol Nové Veselí
Lacinová Daniela TJ Sokol Nové Veselí
Karolína Hájková Volejbal Břeclav
Kasandová Tereza VK Jirkov
Stolařová Anna Tatran Střešovice
Beranová Magdaléna TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s."
Pfauserová Bára TJ Tatran Střešovice

 

Autor: Aleš Novák – vedoucí projektu

Krátké zprávyArchiv
Letní evropský olympijský festival mládeže (EYOF) - Baku (AZE)

Itálie – Česká republika 3:0 (25:18, 25:11, 25:20)

 
2019 FIVB MS U21 - Bahrajn

Česká republika – Kanada 2:3 (19:25, 25:20, 26:28, 25:15, 15:17)

 
Letní evropský olympijský festival mládeže (EYOF) - Baku (AZE)

Belgie – Česká republika 3:1 (25:23, 19:25, 25:22, 25:16)

 
2019 FIVB MS U21 - Bahrajn

Egypt – Česká republika 1:3 (27:29, 27:25, 26:28, 21:25)

 
2019 CEV ME U17 Sofie (BUL)

o 3. místo: Česká republika – Polsko 0:3 (24:26, 26:28, 21:25), finále: Francie – Bulharsko 3:1 (25:20, 23:25, 25:20, 25:13)

 
Přátelské utkání - ženy - Ostrowiec (POL)

Česká republika – Bělorusko 2:2 (25:22, 25:22, 19:25, 19:25) Sestava ČR: Kossányiová, Purchartová, Orvošová, Mlejnková, Trnková, Šmídová, libero...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018