11.3.2017

Český pohár žáků 2017 zahájen

První významná vrcholná akce kategorie žáků ve volejbale byla zahájena v pátek ve sportovní hale Slavia v Hradci Králové. Do metropole východních Čech se sjelo 24 nejlepších týmů ČR. Ve 14:00 hod. proběhlo slavnostní zahájení turnaje. Po úvodních slovech hráče rozpohybovala svým tancem domácí gymnastka Tereza Šimůnková. A poté byl již zahájen samotný turnaj. Z favoritů zvítězila družstva ČZU Praha, Dukla Liberec, Příbram a Česká Třebová. Týmy, které sestoupily z první osmičky Brno a Slavia Hradec, zvítězily 2:1.

V sobotu pokračují zápasy v základních skupinách. Následně vzniknou dvojice pro play-off. Turnaj vyvrcholí v neděli, kdy je naplánováno finále na 12:00 hodin. Po skončení finálového utkání proběhne slavnostní zakončení s vyhlášením vítězů.

Průběžné výsledky naleznete:

1. osmička A B play-off

2. osmička C D play-off

3. osmička E F play-off

Fotogalerie pak naleznete: ZDE

 

Autor: Jakub Lejsek

Krátké zprávyArchiv
Omlouváme se za technické problémy webu

Omlouváme se za technické problémy webu ČVS, intenzivně pracujeme na jeho plnohodnotném zprovoznění. Děkujeme za pochopení.

 
Nová fotogalerie: EX-M - play off: Volejbal Brno - VK Dukla Liberec

Byla přidána nová fotogalerie, tentokrát z třetího čtvrtfinálového duelu play off mužské UNIQA extraligy mezi Brnem a Libercem - ZDE.

 
Nová fotogalerie: EX-M - play off: Volejbal Brno - VK Dukla Liberec

Byla přidána nová fotogalerie, tentokrát z třetího čtvrtfinálového duelu play off mužské UNIQA extraligy mezi Brnem a Libercem - ZDE.

 
Nová fotogalerie: EX-M - play off: České Budějovice - Příbram (2.ČF)

Nové fotografie z druhého čtvrtfinálového duelu mezi Českými Budějovicemi a Příbramí (0:3) naleznete v sekci FOTOGALERIE - ZDE.

 
Nová fotogalerie: EX-M - play off: Kladno - Odolena Voda (1.ČF)

Novou fotogalerii z úvodního čtvrtfinálového duelu play off mužské UNIQA extraligy mezi Kladnem a Odolenou Vodou naleznete v sekci FOTOGALERIE -...

 
Omezení provozu - registrační místo Praha

V pátek - 17. března 2017 bude registrační místo Praha z důvodu čerpání řádné dovolené mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015