Níže naleznete výsledky volejbalového turnaje na Olympiádě dětí a mládeže 2019 v Liberci. Všechny informace z ODM 2019 ZDE.
finále
Pardubický kraj – Praha 0:2 (16:25, 18:25)
o 3. místo
Liberecký kraj - Královéhradecký kraj 2:0 (25:9, 25:13)
semifinále
Královéhradecký kraj – Praha 0:2 (17:25, 15:25)
Pardubický kraj - Liberecký kraj 2:1 (12:25, 25:23, 16:14)
o 5. místo
Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj 1:2 (23:25, 25:21, 13:15)
o 7. místo
Jihomoravský kraj - Zlínský kraj 2:0 (25:14, 25:14)
Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj 0:2 (23:25, 14:25)
Středočeský kraj - Jihomoravský kraj 2:0 (25:15, 25:21)
Královéhradecký kraj – Zlínský kraj 2:0 (25:15, 25:18)
Pardubický kraj – Středočeský kraj 2:0 (25:19, 25:17)
Moravskoslezský kraj – Praha 0:2 (18:25, 14:25)
Liberecký kraj – Jihomoravský kraj 2:1
Karlovarský kraj – Jihočeský kraj 2:1 (25:17, 21:25, 15:8)
Plzeňský kraj – Ústecký kraj 2:0 (25:14, 25:18)
Kraj Vysočina – Olomoucký kraj 2:1 (15:25, 25:17, 15:12)
Ústecký kraj - Karlovarský kraj 0:2 (20:25, 21:25)
Olomoucký kraj - Plzeňský kraj 2:1 (25:19, 21:25, 15:10)
Jihočeský kraj - Kraj Vysočina 0:2 (16:25, 11:25)
Kraj Vysočina - Ústecký kraj 1:2 (17:25, 25:23, 5:15)
Plzeňský kraj - Jihočeský kraj 1:2 (18:25, 26:24, 11:15)
Karlovarský kraj - Olomoucký kraj 1:2 (25:22, 23:25, 14:16)
skupina A
Karlovarský kraj – Liberecký kraj 2:1 (25:21, 28:30, 15:8)
Moravskoslezský kraj – Pardubický kraj 1:2 (19:25, 25:14, 12:15)
Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj 0:2 (15:25, 24:26)
Pardubický kraj - Plzeňský kraj 2:0 (25:9, 25:17)
Liberecký kraj – Kraj Vysočina 2:0 (25:12, 25:12)
Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj 2:1 (25:22, 16:25, 15:8)
Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj 2:0 (25:21, 25:21)
Pardubický kraj - Kraj Vysočina 2:0 (25:16, 25:17)
Liberecký kraj - Královéhradecký kraj 0:2 (22:25, 16:25)
Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj 0:2 (14:25, 17:25)
Karlovarský kraj - Plzeňský kraj 0:2 (23:25, 17:25)
Pardubický kraj - Liberecký kraj 2:0 (25:17, 25:22)
Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj 2:1 (25:23, 19:25, 15:11)
Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj 0:2 (17:25, 20:25)
Plzeňský kraj - Liberecký kraj 0:2 (14:25, 13:25)
Královéhradecký kraj - Pardubický kraj 2:0 (25:11, 30:28)
Kraj Vysočina - Karlovarský kraj 0:2 (11:25, 21:25)
Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj 2:0 (25:11, 25:14)
Karlovarský kraj - Pardubický kraj 2:1 (25:23, 24:26, 15:9)
Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj 0:2 (21:25, 20:25)
Plzeňský kraj - Kraj Vysočina 2:0 (25:18, 25:20)
skupina B
Středočeský kraj – Praha 0:2 (15:25, 15:25)
Jihomoravský kraj – Ústecký kraj 2:0 (25:21, 25:20)
Zlínský kraj – Jihočeský kraj 2:0 (25:23, 25:20)
Ústecký kraj - Zlínský kraj 0:2 (14:25, 23:25)
Praha – Olomoucký kraj 2:0 (25:16, 25:20)
Jihočeský kraj - Středočeský kraj 0:2 (16:25, 23:25)
Jihomoravský kraj - Zlínský kraj 2:0 (25:18, 25:6)
Ústecký kraj - Olomoucký kraj 0:2 (26:28, 22:25)
Praha - Jihočeský kraj 2:0 (25:20, 25:19)
Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj 0:2 (18:25, 13:25)
Středočeský kraj - Zlínský kraj 2:0 (25:20, 25:7)
Ústecký kraj – Praha 0:2 (20:25, 20:25)
Jihomoravský kraj - Středočeský kraj 2:0 (25:21, 25:22)
Olomoucký kraj - Jihočeský kraj 0:2 (18:25, 18:25)
Zlínský kraj – Praha 0:2 (20:25, 19:25)
Jihočeský kraj - Ústecký kraj 0:2 (22:25, 22:25)
Praha - Jihomoravský kraj 1:2 (21:25, 25:23, 12:15)
Olomoucký kraj - Středočeský kraj 2:1 (25:22, 22:25, 15:5)
Středočeský kraj - Ústecký kraj 2:1 (25:15, 23:25, 15:4)
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj 0:2 (24:26, 22:25)
Zlínský kraj - Olomoucký kraj 2:0 (25:21, 25:20)
finále
Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj 2:0 (25:20, 25:18)
o 3. místo
Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj 1:2 (25:21, 17:25, 12:15)
semifinále
Jihomoravský kraj - Středočeský kraj 2:1 (19:25, 25:15, 15:8)
Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj 2:0 (25:23, 25:20)
o 5. místo
Praha - Pardubický kraj 0:2 (26:28, 16:25)
o 7. místo
Královéhradecký kraj - Zlínský kraj 2:0 (25:20, 25:23)
Pardubický kraj - Zlínský kraj 2:1 (21:25, 25:21, 16:14)
Praha - Královéhradecký kraj 2:0 (25:15, 25:22)
Jihomoravský kraj - Pardubický kraj 2:1 (25:17, 20:25, 15:8)
Středočeský kraj - Zlínský kraj 2:0 (25:16, 25:16)
Jihočeský kraj – Praha 2:0 (25:22, 25:22)
Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 0:2 (21:25, 16:25)
Kraj Vysočina - Plzeňský kraj 2:0 (25:21, 25:17)
Ústecký kraj – Liberecký kraj 1:2 (21:25, 25:21, 3:15)
Olomoucký kraj - Karlovarský kraj 0:2 (19:25, 12:25)
Liberecký kraj - Kraj Vysočina 2:0 (26:24, 27:25)
Karlovarský kraj - Ústecký kraj 2:0 (25:10, 25:16)
Plzeňský kraj - Olomoucký kraj 0:2 (11:25, 20:25)
Olomoucký kraj - Liberecký kraj 0:2 (15:25, 13:25)
Ústecký kraj - Plzeňský kraj 2:0 (25:18, 25:20)
Kraj Vysočina - Karlovarský kraj 2:1 (25:21, 12:25, 15:11)
skupina A
Středočeský kraj – Královéhradecký kraj 2:0 (25:21, 25:13)
Jihomoravský kraj – Ústecký kraj 2:0 (25:14, 25:10)
Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 0:2 (10:25, 13:25)
Ústecký kraj - Kraj Vysočina 0:2 (16:25, 22:25)
Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 2:0 (25:16, 25:15)
Jihočeský kraj - Středočeský kraj 0:2 (22:25, 17:25)
Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina 2.0 (25:9, 25:14)
Ústecký kraj - Olomoucký kraj 2:0 (25:21, 25:14)
Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj 0:2 (23:25, 18:25)
Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj 0:2 (22:25, 11:25)
Středočeský kraj - Kraj Vysočina 2:0 (25:13, 25:17)
Ústecký kraj - Královéhradecký kraj 0:2 (16:25, 16:25)
Jihomoravský kraj - Středočeský kraj 2:1 (25:22, 18:25, 15:8)
Olomoucký kraj - Jihočeský kraj 1:2 (26:24, 5:25, 8:15)
Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj 0:2 (21:25, 15:25)
Jihočeský kraj - Ústecký kraj 2:0 (25:13, 25:9)
Olomoucký kraj - Středočeský kraj 0:2 (17:25, 9:25)
Královéhradecký kraj - Jihomoravský kraj 0:2 (13:25, 22:25)
Středočeský kraj - Ústecký kraj 2:0 (25:10, 25:6)
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj 0:2 (21:25, 16:25)
Kraj Vysočina - Olomoucký kraj 1:2 (26:24, 23:25, 7:15)
skupina B
Pardubický kraj – Liberecký kraj 2:0 (25:14, 25:18)
Karlovarský kraj – Praha 0:2 (21:25, 16:25)
Plzeňský kraj – Moravskoslezský kraj 0:2 (9:25, 5:25)
Praha - Plzeňský kraj 2:0 (25:9, 25:11)
Liberecký kraj – Zlínský kraj 0:2 (16:25, 24:26)
Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj 2:0 (25:20, 25:19)
Karlovarský kraj - Plzeňský kraj 2:0 (25:12, 25:20)
Praha - Zlínský kraj 2:0 (25:16, 25:15)
Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj 0:2 (27:29, 10:25)
Zlínský kraj - Karlovarský kraj 2:0 (25:21, 25:19)
Pardubický kraj - Plzeňský kraj 2:0 (25:11, 25:18)
Praha - Liberecký kraj 2:0 (25:10, 25:19)
Karlovarský kraj - Pardubický kraj 2:1 (25:23, 21:25, 6:15)
Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj 0:2 (9:25, 7:25)
Plzeňský kraj - Liberecký kraj 0:2 (11:25, 12:25)
Moravskoslezský kraj – Praha 2:0 (25:20, 25:22)
Liberecký kraj - Karlovarský kraj 0:2 (18:25, 19:25)
Zlínský kraj - Pardubický kraj 2:1 (25.23, 23:25, 16:14)
Pardubický kraj – Praha 0:2 (11:25, 14:25)
Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj 2:1 (22:25, 25:11, 15:5)
Plzeňský kraj - Zlínský kraj 0:2 (10:25, 17:25)
Autor: Jiří Carba
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)