3.3.2017

Seznam M-ČR MZKY k 1.březnu 2017

Vážení, v příloze tohoto informačního sdělení naleznete: 1. Rozpis 4. ročníku Republikové soutěže mladšího žactva (ZDE), 2. Přihlášku do této soutěže (ZDE). Přihlášky jsou přijímány do 10. března 2017.

Kraj

Družstev

Moravskoslezský

8

Praha

8

Středočeský

6

Jihomoravský

5

Pardubický

4

Vysočina

4

Jihočeský

3

Karlovarský

2

Královéhradecký

2

Olomoucký

2

Zlínský

2

Liberecký

1

Plzeňský

1

Ústecké

1

 

49

Přihlášená družstva dívek k datu 1. 3. 2017: 

  1. VK Sever Žatec
  2. PVK Olymp B
  3. VK Karlovy Vary
  4. TJ Sokol Nové Veselí
  5. VO TJ Lanškroun
  6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  7. PVK Olymp A
  8. Kometa Praha
  9. BVC Chodov
  10. TJ Kralupy
  11. SKŠ Mikulova Praha
  12. VK Raškovice
  13. TJ Spartak Polička
  14. SK Hlincovka
  15. SK Volejbal Kolín
  16. TJ Baník Příbram
  17. VK UP Olomouc
  18. TJ Nový Jičín
  19. TJ Orion Praha
  20. SK Slavia Praha
  21. Sport klub Náchod
  22. Slavia Hradec Králové
  23. VK Pegas Znojmo
  24. TJ VK Dukla Liberec
  25. TJ Frýdek Místek
  26. TJ Spartak Pečky
  27. TJ Sokol Geodézie Č.Třebová
  28. VSC Zlín
  29. VK Agel Prostějov
  30. TJ Loko Plzeň
  1. TJ Svitavy
  2. VK ČEZ Č.Budějovice
  3. VK Kralovo Pole A
  4. VK Královo Pole B
  5. Dansport Praha
  6. Sokol Bedřichov
  7. VK  Valašské Meziříčí
  8. TJ Žďár n/S
  9. TJ Slovácká Slávia U.Hradiště
  10. Studio Sport Praha
  11. TJ Sokol Brandýs n/L
  12. TJ Junior Brno
  13. ŠSK Bílovec
  14. Volejbal Tábor
  15. TJ Ostrava A
  16. TJ Ostrava B
  17. TJ lokomotiva Břeclav
  18. TJ Slezen Orlová
  19. TJ EMĚ Mělník

 Družstva, která jsou ochotna uspořádat skupinu v 1. části soutěže dívek: 

  1. VK Sever Žatec
  2. Sokol Nové Veselí
  3. BVC Chodov
  4. TJ Kralupy
  5. Dukla Liberec
  6. SK Volejbal Kolín
  7. TJ Nový Jičín
  8. VK Královo Pole Brno A
  9. ŠSK Bílovec
  10. VK Královo Pole Brno B
  11. Volejbal Tábor

Seznam - mladší žákyně po krajích ve formátu PDF - ZDE.

 

Autoři:

Aleš Novák                                     Jiří Zach                                        Josef Herclík
Svazový trenér dívek                    Svazový trenér chlapců               Vedoucí soutěže dívek

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 2017/2018 muži - 3. kolo

SK Euro Sitex Příbram - VK Benátky nad Jizerou 3:1 (25:23, 23:25, 25:22, 25:19), na zápasy 2:0 - postupuje Příbram

 
Challenge Cup 2017/2018 ženy

Žok Osijek – TJ Ostrava 0:3 (12:25, 13:25, 18:25)    

 
Pohár CEV 2017/2018 ženy

VK UP Olomouc – Allianz MTV Stuttgart 0:3 (12:25, 14:25, 20:25)   

 
Pohár CEV 2017/2018 ženy

VK KP Brno – LP Salo 0:3 (8:25, 24:26, 20:25)

 
Champions League 2017/2018 ženy

VK Prostejov – Fenerbahce SK Istanbul 1:3 (25:20, 14:25, 19:25, 21:25)

 
Pohár CEV 2017/2018 muži

Kladno Volejbal cz – C.S. Arcada Galati 3:2 (27:29, 29:27, 21:25, 25:22, 15:12)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015