1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Vážení sportovní přátelé, do 15. 6. 2016 je možno se přihlásit do dotačního systému Sportovních středisek ČVS (dále jen SpS) a dotačního systému Sportovních center mládeže (dále jen SCM). SpS jsou určena pro žákovské oddíly, které splňují Smluvní a bodované požadavky ČVS. SCM jsou určena pro juniorské oddíly, které splňují Smluvní a bodované požadavky ČVS.
Veškeré informace lze najít na Webu ČVS v rubrice SpS, SCM, nebo je možné vznést dotaz u svazového trenéra mládeže – chlapci J. Zacha, svazového trenéra mládeže – dívky A. Nováka. Přihlášky je nutno poslat elektronicky a zároveň fyzicky poštou. Po obdržení přihlášky Vám budou zaslány smlouvy ke konkrétním dotačním programům.
Příloha I – přihláška SpS - ZDE
Příloha II – Přihláška SCM - ZDE
Příloha III – Smluvní a bodované požadavky SpS a SCM - ZDE
Kontakty: tel: 725 964 879, mail: j.zach@cvf.cz
Autoři: Mgr. Jiří Zach - Svazový trenér mládeže – chlapci, Aleš Novák - Svazový trenér mládeže - dívky
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)