9.5.2016

V neděli proběhl Krajský festival barevného minivolejbalu kraje Vysočina

V neděli 8.5.2016 proběhl na Zimním stadionu ve Světlé nad Sázavou Krajský festival barevného minivolejbalu kraje Vysočina. Akce se konala pod záštitou města Světlá nad Sázavou. Turnaji přihlíželi místostarosta Světlé nad Sázavou pan Josef Hnik, předseda KVS Vysočina pan Petr Juda a sekretář KVS Vysočina pan Zdeněk Meitner. Celkem se přihlásilo 59 družstev (153 dětí), kromě červeného minivolejbalu se všechny kategorie hrály systémem ve dvou skupinách každý s každým a následně o umístění. Červený minivolejbal se hrál v jedné skupině každý s každým. Celkem se odehrálo 203 utkání.
 
 
Poděkování patří za organizaci V.Práškovi, J.Hrochovi a I.Kořínkové a všem rozhodčím.
 
Po ukončení turnaje proběhlo vyhlášení výsledků a nejlepší družstva byla oceněna, kdy medaile předával pan Josef Hnik. 
 
ŽLUTÝ MINIVOLEJBAL      
         
1. TJ Sokol Bezděkov "A" Málková Rozálie Hudíková Zuzana Hudík Martin
2. TJ Sokol H.Brod "B" Kolářová Sabina Bláhová Jana  
3. KCTM "A" Kopeček Martin Radová Nikola  
4. VK Třebíč "D" Ošmerová Veronika Strnadová Lea  
5. TJ Sokol H.Brod "A" Šnajdrová Ester Šnajdrová Sára  
6. TJ Slavoj Polná "A" Frolíková Justýna Vencovská Danica Kanswohlová Stella
7. TJ Sokol Hrotovice "A" Fiala Martin Hájek Mikuláš Slatinský Jiří
8. KCTM "B" Lacek Matěj Lacková Eliška  
9. VK Třebíč "B" Totková Andrea Krotká Nicol  
10. TJ Jiskra H.Brod "A" Krulišová Kateřina Moravcová Kateřina  
11. VK Třebíč "C" Bobková Tereza Sedláčková Adéla  
12. VK Třebíč "A" Čtveráčková Aneta Šťourač Jakub  
13. TJ Jiskra H.Brod "B" Zezuláková Gabriela Zajíčková Petra  
14. TJ Jiskra Humpolec "B" Mašek Rostislav Mašek Dominik Záhorský Matyáš
15. TJ Jiskra Humpolec "A" Mandl Zdeněk Jenčová Anna Kavříková Andrea
16. TJ Jiskra Humpolec "C" Kubátová Simona Kavříková Ema Sýkorová Lucie
         
         
ORANŽOVÝ MINIVOLEJBAL      
         
1. KCTM "C" Bašta Erik Koubek Zdeněk  
2. DDM Světlá n.S. "A" Hrochová Kristýna Papežová Zuzana  
3. TJ Jiskra H.Brod "C" Pátková Ema Papežová Jana Pořízová Magdalena
4. TJ Sokol Hrotovice "B" Bašta Michael Hons Daniel  
5. TJ Sokol H.Brod "C" Kučírková Anežka Zavřelová Julie  
6. TJ Sokol H.Brod "D" Matějková Petra Kristýna Vlachová  
7. TJ CHS Chotěboř "A" Krovová Lucie Kocourková Andrea  
8. TJ Sokol Hrotovice "C" Jůnová Natálie Vrbková Barbora Gross Michal
9. TJ CHS Chotěboř "B" Krumlová Nikola Doležalová Hana  
10. TJ Jiskra Humpolec "A" Prchalová Eva Kaňová Alžběta  
         
         
ČERVENÝ MINIVOLEJBAL      
         
1. TJ Sokol H.Brod "F" Nováková Nikola Vlachová Kristýna  
2. KCTM "D" Dědičová Tereza Kovalčuková Ema Karbová Kateřina
3. TJ Jiskra H.Brod "E" Chalupová Nela Svobodová Tereza  
4. TJ Sokol Hrotovice "D" Pelán Adam Slatinská Anna  
5. TJ Slavoj Polná "B" Jelínek Adam Jelínek David Vencovský Pavel
6. TJ Sokol H.Brod "E" Šidláková Gabriela Jansíková Barbora  
7. TJ Jiskra H.BrodB "D" Janečková Natálie Kalinová Anna  
8. TJ Sokol Hrotovice "E" Dusík Patrik Fialová Michaela  
         
         
ZELENÝ MINIVOLEJBAL      
         
1. TJ Jiskra H.Brod "A" Najbrtová Beáta Salivarová Adriana Zíková Tereza
2. TJ CHS Chotěboř "D" Lesáková Vendula Kvačková Kristýna Břízová Nela
3. TJ CHS Chotěboř "E" Hejtmánková Klára Pešková Vendula Boháčová Adéla
4. TJ Jiskra H.Brod "C" Krulišová Lenka Osvaldová Lucie Chalupová Martina
5. TJ Spartak Pelhřimov "A" Kučera Michal Vlk Matěj Poláček Pavel
6. TJ Jiskra H.Brod "B" Chládková Anna Brychtová Valerie Kalinová Anna
7. DDM Světlá n.S. "B" Holoubková Klára Phamová Gabriela Rezková Andrea
8. KCTM "E" Horníková Tereza Kobliha Karel Koubková Renata
9. TJ CHS Chotěboř "F" Krovová Lenka Musílková Aneta Lesáková Andrea
10. TJ Spartak Pelhřimov "B" Jácham Prokop Štička Václav Kočí Adam
11. TJ Slavoj Polná "C" Havlíček Jan Fichtner Jan Pernička Miroslav
12. TJ Spartak Pelhřimov "C" Dvořák Tomáš Krejčí Roman Kolář Filip
         
         
MODRÝ MINIVOLEJBAL      
         
1. TJ Sklobohemia
Světlá n.S. "A"
Benešová Alena Dejmalová Veronika Pecová Kristýna
2. TJ Jiskra H.Brod "A" Skálová Kateřina Syrovátková Barbora Coufalová Aneta
3. TJ Jiskra H.Brod "D" Beránková Anna Čechová Viktorie Gajarská Justýna
4. TJ Jiskra Humpolec "B" Rýdlová Kateřina Ježová Adéla Garaivoá Karolína
5. TJ Sklobohemia
Světlá n.S. "B"
Danihelová Michaela Dibelková Tereza Vavrochová Alice
6. TJ Sokol Bezděkov "B" Málková Amále Švecová Denisa Eisová Eliška
7. TJ Jiskra Humpolec "C" Chaloupková Adéla Sýkorová Linda Ždimerová Amelie
8. TJ Jiskra H.Brod "E" Černá Zuzana Havlíčková Adéla Miláčková Sára
9. TJ Spartak Pelhřimov "F" Bělochová Denisa Štičková Alžběta Růžková Anna
10. TJ Sklobohemia
Světlá n.S. "C"
Fišerová Vendula Matějková Nela Tvrdá Nikola
11. KCTM "F" Hošková Veronika Radová Denisa Brabencová Zuzana
12. TJ Spartak Pelhřimov "E" Tomíšková Lucie Paulíková Natálie Bušková Kateřina
13. TJ Spartak Pelhřimov "D" Janáčková Tereza Lisová Natálie Šmídová Kristýna
 
Autor: Martin Hudík, Michal Mezera
Fotogalerie
Krátké zprávyArchiv
Český pohár 2017/2018 muži - 2. kolo

Dobřichovice - Ústí 1:3, Bučovice - ČZU Praha A 1:3, 24. 10. Beskydy - Ostrava

 
Český pohár 2017/18 muži - 2. kolo

Turnov - Odolena Voda 0:3 Drásov - Příbram 0:3 Tesla Brno - Zlín 0:3

 
Český pohár 2017/18 ženy - 2. kolo

Přerov - Šternberk 0:3 (21:25, 19:25, 18:25) 15. ZŠ Plzeň - VK Brno 1:3 (14:25, 25:22, 18:25, 21:25)

 
Český pohár 2017/18 ženy - 2. kolo

VK Dukla Liberec - PVK Olymp Praha 3:2 (24:26, 25:19, 25:22, 22:25, 15:10)

 
2017 CEV ME ženy, finále

Finále: Nizozemsko - Srbsko 1:3 (20:25, 22:25, 25:18, 18:25) 3. místo: Ázerbájdžán - Turecko 1:3 (25:22, 21:25, 14:25, 8:25)

 
2017 CEV ME ženy - Baku - semifinále

Nizozemsko - Ázerbájdžán 3:2 (20:25, 25:19, 25:19, 25:27, 15:12)   Srbsko - Turecko 3:0 (25:17, 25:12, 25:21)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015