1.2.2016

Zpráva o prvním finálovém turnaji ČP žáků 2015 - 16

První turnaj po spojení východní a západní části pořádala ve dnech 30.-31.ledna pro první osmičku TJ Lokomotiva Česká Lípa,pro druhou SKV Kolín a pro třetí SK Happy Sport Opava. Všechny turnaje proběhly bez problémů. Výsledky jednotlivých utkání jsou uvedeny ve VISu. Z první osmičky sestoupila družstva  SK Kometa Praha a Sokol Česká Třebová II a  naopak do ní postoupila družstva VK Příbram a VSC Zlín. Z druhé osmičky sestoupila družstva VK České Budějovice a SK Prosek Praha a naopak do ní postoupila družstva SK Happy Sport Opava a TJ Nový Jičín.

24. USK Slavia Plzeň 1

Druhý finalový turnaj pro první osmičku uspořádá ve dnech 27.-28.února ČZU Praha,pro druhou  TJ Nový Jičín  a  pro třetí Slavia Hradec Králové. Pořadatelé zpracují rozpis a zašlou ho účastníkům a vedoucímu soutěže a po zpracování pořadí utkání učiní totéž.

Autor: Jaroslav Linhart

řídící soutěže

Nová fotogalerie: EX-M: AERO Odolena Voda - ČZU Praha

V sekci FOTOGRALERIE byly přidány nové fotografie, tentokrát z utkání Odolene Vody a ČZU Praha.

Budějovice mění po porážce od Tel Avivu trenéra

Novým trenérem se stal dosavadní asistent René Dvořák, jemuž bude pak na lavičce pomáhat Stanislav Pochop.

Budějovice ve třech setech prohrály s Tel Avivem

VK České Budějovice - Mac. Tel Aviv 0:3 (23:25, 23:25, 26:28).

Karlovarsko narazí v Poháru CEV na ruský Surgut

Daleká cesta čeká volejbalistky Karlovarska v dalším kole Poháru CEV. Odvetný duel mezi Surgutem a Olympiakos skončil vítězství ruského celku v...

Liga mistrů: Liberec podlehl Berlínu ve třech setech

Liberec - Berlín 0:3 (18:25, 23:25, 16:25).

Nová fotogalerie: EX-M: Kladno volejbal cz - ČZU Praha

Byla přidána nová FOTOGALERIE, tentokrát z dohrávky 13.kola mezi Kladnem a ČZU Praha - ZDE.