Mládež
23. 6. 2017
Junioři - Mistrovství světa U21 | Brno, České Budějovice
Reprezentace
7. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Peru
Beach
8. 7. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Staré Město
Reprezentace
14. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Portoriko
Reprezentace
21. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Kanada
Reprezentace
28. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Final Four Turnaj Česká republika, Ostrava
Beach
5. 8. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Praha Hamr
Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán
15.3.2017

Zpráva o závěrečném finálovém turnaji ČP žáků 2016/17

Závěrečný finálový turnaj uspořádala Slavia Hradec Králové ve dnech 10. až 12. března 2017. Výsledky jednotlivých utkání jsou ve VISu. Na závěr byl slavnostní nástup a předání diplomů a medailí družstvům, kterého se bohužel nezúčastnily týmy Blue Volley Ostrava, Green Volley Beskydy a VSC Zlín. První čtyři družstva postupují přímo do finále MČR, družstva na pátém až osmém místě mají právo pořádat první kolo M-ČR st. žáků 2017.

Pořadí družstev po třetím turnaji: 

Tým body za první   druhý   třetí   celkem
1. ČZU Praha A 24 24 24 72
2. VK Příbram 21 22 22 65
3. TJ Sokol Č.Třebová II 23 20 20 63
4. TJ Sokol Kojetín 22 21 19 62
5. VK Dukla Liberec 20 23 18 61
6. TJ Nový Jičín 19 19 17 55
7. SKV Kolín 18 15 21 54
8. TJ Svitavy 14 16 23 53
9. Slavia Hradec Králové 15 18 15 48
10. SKV Brno 16 17 14 47
11. VK České Budějovice A 13 13 12 38
12. TJ Lokomotiva Česká Lípa 12 11 13 36
13. VSC Zlín 17 9 8 34
14. VK Pegas Znojmo-Přímětice       8 14 11 33
15. TJ Spartak Velké Meziříčí 10 8 14 32
16. VK Ostrava 7 12 9 28
17. Green Volley Beskydy 11 10 7 28
18. SK Dansport Praha 3 7 10 20
19. Slavia Liberec 1 9 1 5 15
20. USK Slavia Plzeň 4 3 6 13
21. SK Prosek Praha 6 4 3 13
22. TJ Orion Praha 5 6 2 13
23. SKV Ústí nad Labem 2 5 4 11
24. Blue Volley Ostrava 1 2 1 4

 

Zároveň s tímto turnajem se hrála čtvrtá skupina pro družstva, která sice nepostoupila do finálové čtyřiadvacítky, ale chtěla v soutěži pokračovat. Turnaj pro ně pořádal VK Č.Budějovice B a skončil tímto pořadím:

1. VO TJ Lanškroun 4 7 7 18
2. VK Litomyšl 6 6 5 17
3. VSK Český Krumlov 7 4 4 15
4. ČZU Praha B 3 5 6 14
5. VK České Budějovice B       5 3 2 10
6. Volejbal Tábor 2 1 3 6
7. SK Kometa Praha 1 2 1 4

 

Autoři: Jaroslav Linhart, Michal Mezera

Krátké zprávyArchiv
Registrační místo Praha mimo provoz

Od 3.7. do 7.7  je, vzhledem k řádné dovolené, registrační místo Praha mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

 
MS U21: Průběžné výsledky - 3. hrací den

Itálie - Ukrajina 3:2 (25:22, 15:25, 23:25, 25:13, 15:8), Polsko - Kanada 3:0 (31:29, 25:23, 25:20), Brazílie - Japonsko 3:0 (25:23, 25:20,...

 
MS U21: Průběžné výsledky - 2. hrací den

Kanada - Maroko 3:0 (23, 16, 23), Ukrajina - Írán 2:3 (-19, -21, 23, 20, -13), Japonsko - Egypt 3:1 (17, -17, 26, 23), USA - Kuba 0:3 (-20, -19,...

 
MS U21: Průběžné výsledky - 1. hrací den

Argentina - Ukrajina 3:0 (21, 16, 20), Polsko - Maroko 3:0 (9, 15, 15), Rusko - Kuba 3:0 (30, 17, 14), Čína - Japonsko 3:1 (25:21, 25:23, 22:25,...

 
Česko ve druhém utkání WL nestačilo na Koreu

Česko - Jižní Korea 0:3 (18:25, 25:27, 21:25).

 
Cool Cup Praha - Zítkovy sady a TJ ABC Braník

Program druhého letošního Cool Cupu naleznete: ZDE

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015