8.4.2013

Partnerské školy Den D – třináctý (ZŠ Ještědská Liberec)

Vy, kdo čtete pravidelně seriál článků o předávání certifikátů Partnerským školám Českého volejbalového svazu, budete překvapeni, že k Vám dnes prostřednictvím těchto řádků nepromlouvá Jiří Zach, ale já. Projektů a akcí, kterých se účastníme, neutěšeně narůstá a tak se stalo, že došlo u svazového trenéra k neřešitelné termínové kolizi a stál před nelehkým úkolem: Partnerská škola vs. Lvíčata.

Protože je Jirka stále duší především trenér, bylo toto rozhodování předem jasné a zbývalo vyřešit jen otázku, kdo vyrazí na předávání diplomu do Liberce. V tomto svazovém minikonkurzu jsem zvítězil a ve čtvrtek 4. dubna jsem vyrazil v doprovodu svazového doyena Vládi Slušného do Liberce.

V Liberci jsem se na vlastní oči přesvědčil, jak velký význam přisuzují tomuto projektu sami oceněné školy a také (možná až překvapivě) zástupci místních samospráv. Předání diplomu se uskutečnilo v Obřadní síni radnice statutárního města Liberce, za účasti následujících aktérů:

-          Kamil Jan Svoboda, náměstek primátora statutárního města Liberec

-          Mgr. Lukáš Houda, ředitel ZŠ Ještědská Liberec

-          Štěpán Javůrek, koordinátor metodiky ČVS

-          Vladimír Slušný, zástupce ČVS

-          PaedDr. Zora Smolková, trenérka SK Ještědská

-          Mgr. Jana Endlerová, trenérka SK Ještědská

-          Miluše Charyparová, vedoucí protokolu liberecké radnice

Na začátku akce seznámila vedoucí protokolu liberecké radnice všechny přítomné s programem, poté následovaly projevy pozvaných zástupců radnice, školy a volejbalového svazu. Náměstek libereckého primátora zdůraznil tradici volejbalu v Liberci a deklaroval zájem města na pokračování vrcholového i mládežnického volejbalu v krajském městě. Ředitel školy Mgr. Lukáš Houda poté představil školu a její volejbalové třídy. Nakonec obdržel z rukou Štěpána Javůrka diplom ,,Partnerská škola ČVS". Zkrátka nezůstal ani náměstek libereckého primátora, který obdržel oficiální dres české volejbalové reprezentace a také žáci ZŠ Ještědská, kteří obdrželi drobné dárky.

Na konec tohoto příjemného dopoledne nám vedoucí protokolu liberecké radnice přednesla poutavým způsobem historii města Liberce a tamní radnice.  Nezbývá než konstatovat, že i třinácté předávání diplomu Partnerským školám se povedlo!! 

 

Štěpán Javůrek

Krátké zprávyArchiv
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – Dinamo Krasnodar 1:3 (25:16, 14:25, 18:25, 19:25)

 
Champions League 2017/18 ženy

VK Prostějov – Imoco Volley Conegliano 0:3 (21:25, 21:25, 15:25)

 
Registrační místo v Brně uzavřeno !!!

Z důvodu čerpání řádné dovolené je registrační místo v Brně od 26. 2. 2018 do 10. 3. 2018. V případě nutnosti se obracejte na p. Házu v Praze.  

 
M-ČR 2017/18 ve snow volejbale

Finále muži: Kufa R. / Kufa D. - Pála / Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy: Dostálová / Knoblochová - Bendíková / Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015