V rámci projektu Partnerských škol Českého volejbalového svazu jsem se v uplynulých nabytých týdnech zúčastnil předávání na pěti základních školách napříč Českou republikou. Titul Partnerská škola ČVS tedy obdržely následující:
Dne 27. 1. 2015 : Základní škola Sokolov
ZŠ Masarykova, Ostrov
Dne 28. 1. 2015: Základní škola Zdeňka Škarvady, Ostrava
ŽŠ Ostrava Stará Bělá
Dne 4. 2. 2015: ZŠ pod Svatou Horou, Příbram
Na všechny slavnostní akty se dostavili jak zástupci zřizovatele, tak i zástupci klubů, díky čemuž se na všech předáváních otevřely diskuse ohledně postavení mládežnického volejbalu ve městě, práce školy, či vzájemného informování mezi jednotlivými subjekty. Ředitelé škol byli zároveň informováni o nových projektech ČVS (spolupráce s AŠSK, třetí hodina TV, apod.).
Zástupci oddílu:
Předseda klubu: Ing. Radovan Kalivoda
Trenér mládeže: Josef Pospíšil
Sekretářka klubu: Marie Správková
Zástupci školy:
ředitel školy: Mgr. Petr Krejčí
zástupkyně: Mgr. Jana Ticháčková, Mgr. Iveta Kořínková
Zástupci zřizovatele:
Starosta města: Bc. Jan Picka
1. místostarostka: Renata Oulehlová
Vedoucí odboru školství a kultury: Mgr. Simona Randová
Zástupci oddílu:
šéftrenér VK Karlovarsko: Štěpán Javůrek,
Trenérka mládeže Bc. Dagmar Gburová
Trenér a zakladatel volejbalu v Ostrově\.Miroslav Křížek
Zástupci školy:
Ředitel školy: Mgr. Helmut Harzer
Zástupci zřizovatele:
Starosta: Bc. Pavel Čekan
Zástupce oddílu:
Předseda klubu ŠSK Ostrava: Ing. Michal Provazník
Zástupci školy:
Ředitelka: Mgr. Milena Walderová
Tělocvikář školy: Mgr. Alena Klimková
Zástupci zřizovatele:
Místostarostka: Mgr. Zuzana Bajgarová
Zástupce oddílu:
Předseda klubu ŠSK Ostrava: Ing. Michal Provazník
Zástupci školy:
Ředitelka školy: Mgr. Jana Poledníková
Tělocvikář školy: Mgr. Eliška Chrástecká
Zástupci zřizovatele:
Tajemnice úřadu Městského obvodu Stará Bělá: Bc. Jarmila Kaločová
Zástupce oddílu:
Daniel Rosenbaum
Zástupce školy:
Ředitel školy: Mgr. Roman Behún
Zástupci zřizovatele:
Místostarosta: Mgr. Václav Švenda
Místostarostka: Bc. Alena Ženíšková
Vedoucí odboru školství: Ing. Lea Enenkelová
Jiří Zach
Svazový trenér mládeže - chlapci
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)