1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Po loňském zisku stříbrných medailí na ME U18 se družstvo chlapců 01/02 začne připravovat na srpnové MS U19 v Tunisu. Po skončení klubové sezóny čeká hráče ve dnech 7. – 12. května 2019 první VT na Slovensku. Hlavní trenér reprezentačního družstva U19 Jindřich Licek oznámil nominaci hráčů.
Baláž Radek | B | VK Příbram |
Bambas Šimon | L | VK Příbram |
Čeketa Lukáš | U | Volejbal Brno |
Drahoňovský Matouš | S | Dukla Liberec |
Džavoronok Matyáš | N | VK Karlovarsko |
Kopecký Tomáš | N | VK Ostrava |
Krejčí Jan | N | Velké Meziříčí |
Kristian Tomáš | B | VK Ostrava |
Kubrycht Šimon | L | SK Volejbal Kolín |
Mikulenka Jiří | U | VK Příbram |
Špulák Petr | B | Lvi Praha |
Toman Ladislav | S, L | Lvi Praha |
Unzeitig Ondřej | S | VK Ostrava |
Ureš Filip | S | VK Příbram |
Velát Ondřej | B | VK České Budějovice |
Vodička Jan | S | Lvi Praha |
Autor: Jiří Carba
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)