Poprvé od vítězství na prosincovém turnaji MEVZA se reprezentační družstvo chlapců 01/02 sejde na Kladně. Hlavní trenér družstva juniorů Přemysl Obdržálek oznámil širší nominaci na kontrolní VT od 16. - 17. února 2020.
Džavoronok Matyáš | Karlovarsko | N |
Kopecký Tomáš | Ostrava | N |
Rosenbaum Daniel | Příbram | N |
Bryknar Šimon | Liberec | N |
Tesař Tomáš | Brno | N |
Mikulenka Jiří | Příbram | U |
Čeketa Lukáš | Brno | U |
Medek Dominik | Velké Meziříčí | U |
Kollátor David | Praha | U |
Shaker Adam | Ostrava | U |
Baláž Radek | Karlovarsko | B |
Špulák Petr | Praha | B |
Kristián Tomáš | Ostrava | B |
Staněk Lubomír | Liberec | B |
Kyša Tomáš | Ostrava | B |
Drahoňovský Matouš | Liberec | S |
Unzeitig Ondřej | Ostrava | S |
Vodička Jan | Praha | S |
Toman Ladislav | Praha | S |
Závodský Radim | Ostrava | S |
Hendrich Tomáš | Liberec | S |
Žák Václav | Zlín | S |
Lang Matouš | Ústí nad Labem | S |
Ureš Filip | Příbram | S |
Kubrycht Šimon | Kolín | L |
Nedvěd Jaroslav | Velké Meziříčí | L |
Šálek Matěj | Příbram | L |
Benko Daniel | Brno | L |
Obdržálek Přemysl | hlavní trenér |
Klár Petr | asistent trenéra |
Žaba Ondřej | asistent trenéra |
Juda Petr | lékař |
Myškovský Matyáš | fyzioterapeut |
Červenka Daniel | fyzioterapeut |
Pavlovský Tomáš | fyzioterapeut |
Autor: Jiří Carba
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)