Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
2.1.2018

Lvíčata 2003 pokračují

RD Lvíčata 2003 chlapci pokračují již čtvrtým kempem v Mikulově ve dnech 14. až 17. 1. 2018. Tentokrát se sejdou v Mikulově hráči převážně z Moravy. Jako ve třetím kempu na začátku prosince, již půjde do tuhého a trenéři budou rozhodovat o zúžení nominace na únorový kemp, kde se již setkají nejlepší hráči z Čech a Moravy. Vytvoří se zhruba třicetičlenný kádr, který se bude dále připravovat na vrchol roku 2018, mezinárodní turnaj MEVZA, kde již půjde do tuhého. Tento turnaj je zároveň kvalifikací na ME U17 v létě roku 2019.

Pozvánka ZDE

Pozvaní hráči:

Jirásek Jan  Lanškroun B
Martinák Radek  Lanškroun N
Smolák Bedřich Lanškroun N
Šebrle Tadeáš Lanškroun S
Bukáček Tomáš Brno S
Adamec Ondřej  Brno N
Smrček Dan Brno S,B
Muselík Matěj Brno S,N
Lautner Vít  Brno S
Jarůšek David  Svitavy  
Klika Jakub  Svitavy U
Meluzín Josef Svitavy S
Vojtěch Slezák Svitavy  
Klajmon Jakub Znojmo B
Rozsypal Mytyáš  Znojmo N
Knebl Robert Znojmo L
Fabikovič Daniel Břeclav N,S
Struška Richard Břeclav S,L
Roman Ondřej GV Beskydy N
Mičulka Jan Nový Jičín B,S
Havlásek Tomáš Nový Jičín B
Růža Marek Nový Jičín B
Schwarz Samuel  Č.Krumlov B
Lang Šimon V.Meziříčí S
Hulínský Ondřej Česká Lípa   
Pazour Jiří  Česká Lípa   
Hnát Oliver Nymburk  
Benda Jiří Blue Ostrava S
Hula František BV Ostrava S
Juřica Vítek  Č.Krumlov S
Roubal Jiří  Lanškroun S
Černoch Kryštof Nový Jičín N
Wozar Tomáš Břeclav N,L
Vydra Šimon Břeclav S,L
Meduna Jakub Kojetín S
Sedláček  Jakub Kojetín N

Trenéři:

Šrámek Leoš
Moravčík Jan
Pelikán Ivan
Šotola Miroslav
Svoboda Jan
Meluzín Marek 

 

Autor: Jiří Zach, Svazový trenér mládeže - chlapci

Krátké zprávyArchiv
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

semifinále: Česká republika - Estonsko 3:1 (29:31, 27:25, 25:18, 25:21)

 
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

finále: Česká republika - Portugalsko 1:3 (25:18, 22:25, 19:25, 16:25)

 
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

Česká republika - Chile 3:0 (25:15, 25:17, 25:18)

 
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

Kuba - Česká republika 0:3 (19:25, 22:25, 21:25)

 
Final Four 2018 CEV Golden European League - Budapešť

o 3. místo - Finsko/Česká republika 1:3 (17:25, 26:28, 27:25, 21:25), finále - Bulharsko/Maďarsko 3:0 (25:12, 27:25, 25:14)

 
Final Four 2018 CEV Volleyball Golden European League - Karlovy Vary

finále: Estonsko - Česká republika 3:0 (25:21, 25:22, 25:21), o 3. místo: Portugalsko - Turecko 2:3 (16:25, 25:21, 14:25, 25:22, 11:15)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018