5.4.2012

Příprava juniorů 93/94 v Polsku 2, 2012

utkani

Polsko – Česká republika 1:3 (-21, 18, -23, -24)

My i Poláci jsme trochu pozměnili sestavy. Místo Uchytila nastoupil do základu Kuchař.

První set jsme byli stále nad nimi, jen dvakrát jsme připustili vyrovnání. Jinak jsme si stále udržovali vedení. Nejvíc však o tři body.

Druhý set jsme nechytili od začátku a náskok Poláků se pomalu zvyšoval. Nešel hlavně útok. Přestávka po dvou setech pomohla nyní více nám.

Třetí set jsme hráli vyrovnaně, v závěru jsme převzali iniciativu a koncovka byla naše. To již nehrál Kuchař, kterého nahradil Uchytil. I Finger byl střídán Krausem, ale to se již znovu vrátil.

Čtvrtý set jsme ukrajovali stále z kratšího konce. Prohrávali jsme už 16:19. Nevzdali jsme to.

Pátý set jsme odmítli a i když jsme sice promarnili jeden mečbol, druhý jsme již dali.

Organizace druhého přátelského zápasu s juniory Polska byl opět zážitek, o kterém se nám v Čechách může jen zdát. Z peněz obce byly vyrobeny hrníčky na památku na zápas Polsko – Česká republika, trenéři dostali pamětní plakety a nejlepší hráči ceny vyrobené jen pro tuto událost.